BETFAN: stadion Radomiaka z kolejnym poślizgiem


BETFAN: stadion Radomiaka z kolejnym poślizgiem
2023-04-25
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, budowa stadionu dla ekstraklasowego Radomiaka Radom doczeka się kolejnego przesunięcia terminu. Zdaniem bukmachera inwestycja przy ul. Struga nie zostanie zrealizowana do 31 maja 2023 roku, tak jak planowano.

Budowa nowego stadionu to w Radomiu drażliwy temat. Inwestycja doczekała się licznych aneksów do umowy i kolejnych terminów realizacji, bywała przedmiotem żartów, a nawet chciano, aby zajęła się nią Najwyższa Izba Kontroli. Zdaniem polskiego bukmachera BETFAN cierpliwość kibiców radomskiego klubu i samej drużyny będzie po raz kolejny wystawiona na próbę, bo budowa obiektu przy ul. Struga nie zostanie skończona w założonym terminie, tj. do końca maja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Kiedy zatem nowy stadion Zielono-Białych ma szanse być wreszcie zbudowany? Bukmacher prognozuje, że kres frustracji kibiców i klubu nastąpi w kolejnym miesiącu. Kurs na zakończenie do 30 czerwca budowy w ramach Radomskiego Centrum Sportu wynosi w BETFAN 1.12, co oznacza niemal pewne zdarzenie. Kurs na przeciwny scenariusz, tj. że budowa nie zakończy się w czerwcu 2023, wynosi u polskiego bukmachera 5.00. Analitycy oceniają więc tę opcję jako bardzo mało prawdopodobną. To jednak także oznacza, że w razie ziszczenia się złego snu fanów Radomiaka i niezakończenia prac budowalnych na stadionie przy ul. Struga do końca czerwca br., każde postawione 100 zł przyniesie 440 zł wygranej graczom, którzy nie uwierzą w czerwcowy happy end w Radomiu.

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl