BETFAN: Polska ulegnie Czechom, ale i tak awansuje


2023-03-27
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, to Czechy są faworytem pierwszego meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy w 2024 r. Zdaniem bukmachera piątkową przegraną w Pradze osłodzi Polakom zwycięstwo nad Albanią w kolejnym meczu, a także bezpośredni awans z grupy na turniej.

W ocenie analityków BETFAN wyjazdowy mecz Biało-Czerwonych, zaplanowany na 24 marca, będzie dla nich najtrudniejszym spotkaniem w grupie i niestety zakończy się wygraną Czechów. Według analiz bukmachera najbardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym to czeska drużyna wygra pierwszą połowę i cały mecz. Zdaniem BETFAN podczas spotkania padną 2-3 gole, a pierwszy raz piłka trafi do siatki za sprawą Roberta Lewandowskiego. Za „Lewym”, jako strzelcy typowani do autorstwa pierwszego gola, są Czesi – Tomas Cvancara oraz Jan Kuchta. Kolejny Polak, Karol Świderski, jest w tej kolejce dopiero na szóstym miejscu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Wedle przewidywań BETAN już trzy dni później, 27 marca, kibice nad Wisłą zostaną podniesieni na duchu za sprawą zwycięstwa Polaków w drugim eliminacyjnym meczu do Euro - z Albanią. Mimo że drużyna tego kraju dała się podczas mundialu poznać jako zaangażowany przeciwnik, to właśnie Polacy są zdecydowanym faworytem tego meczu. Szanse na wygraną polskiej reprezentacji są według BETFAN pięciokrotnie wyższe niż albańskiej. Jak mawiał Kazimierz Górski, chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od  przeciwnika. I tak się właśnie stanie w meczu z Albanią. Zdaniem bukmachera Polska strzeli pierwszego gola już w pierwszej połowie i utrzyma prowadzenie do końca spotkania.

 

Według BETFAN na koniec rundy kwalifikacyjnej polska drużyna prowadzona przez Fernando Santosa zajmie miejsce premiowane bezpośrednim awansem i wyjazdem na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

 

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl