BETFAN: Petković pierwszym z dwóch selekcjonerów w 2023 r.


2023-01-13
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, najmocniejszą pozycję wśród kandydatów na objęcie funkcji selekcjonera reprezentacji Biało-Czerwonych w piłce nożnej ma Vladimir Petković. Zdaniem BETFAN prawdopodobnie nie będzie to jednak jedyny selekcjoner drużyny narodowej w tym roku.

W Polsce wykształcił się nowy zwyczaj – jeśli to styczeń, to znaczy że nad Wisłą wybierany jest selekcjoner piłkarskiej reprezentacji. Tak było w minionych dwóch latach, a w 2023 dèjá vu trwa. Zdaniem BETFAN aktualnie na szczycie całkiem już sporej listy kandydatów znajduje się pochodzący z Sarajewa Vladimir Petković, który   prowadził m.in. reprezentację Szwajcarii. Tuż za nim na liście BETFAN znajdują się: Portugalczyk Paolo Bento, do niedawna związany z koreańską drużyną narodową, Anglik Steven Gerrard, czyli trener z doświadczeniem w Premier League oraz Francuz Herve Renard, opiekujący się reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Chorwat Nenad Bjelica, jeszcze niedawno faworyt, spadł na piąte miejsce. Niemal pewne stało się też (kurs 1.15), że nowym selekcjonerem będzie obcokrajowiec, stąd rodzimi trenerzy znaleźli się jeszcze dalej w notowaniach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

BETFAN rozważył też scenariusz, w którym polska drużyna narodowa będzie miała w 2023 r. co najmniej dwóch różnych stałych selekcjonerów. Analizy pokazały, że jeszcze w tym roku polscy kibice piłki nożnej mogą ponownie przeżywać emocje związane z wyborem trenera reprezentacji. Wielu komentatorów widziałoby w tej roli Marka Papszuna, który dowiódł swej skuteczności w Rakowie i pewną ręką prowadzi drużynę ku ekstraklasowemu trofeum. Papszun jest związany z częstochowskim klubem do końca sezonu i obecnie BETFAN stawia go daleko na liście kandydatów na selekcjonera. Jednak w ocenie bukmachera jego szanse na selekcjonerskie stanowisko rosną skokowo po rozszerzeniu analizy na cały 2023 r.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl