BETFAN: czy Lechia się wycofa, a Mandziara wróci?


BETFAN: czy Lechia się wycofa, a Mandziara wróci?
2023-07-12
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, są małe szanse na scenariusz, w którym Lechia Gdańsk wycofuje się z I ligi i ląduje w IV. Co więcej, zdaniem bukmachera, w meczu z Chrobrym Głogów to właśnie gdańska drużyna jest faworytem.

Niedawne odwołanie sparingu przez pogrążoną w chaosie Lechię Gdańsk podłożyło nowy ogień pod już i tak liczne spekulacje na temat klubu. W mediach pojawiły się nawet wątpliwości, czy Lechia w ogóle zdoła wystartować w I lidze. Zdaniem bukmachera BETFAN wątpliwe, by aż tak czarny scenariusz się spełnił. Kurs na to, że gdańszczanie nie staną do meczu z Chrobrym Głogów 22 lipca wynosi 8.00. Inna opcja z giełdy spekulacji, tzn. że Lwy Północy wycofają się z I-ligowych rozgrywek i zaczną grę od piątego poziomu, ma jeszcze wyższy kurs - 10.00. To oznacza, że analitycy BETFAN niezbyt wierzą w taką ewentualność.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Nie jest jednak tajemnicą, że na nieco ponad tydzień przed sezonem Lechiści nie dysponują silną drużyną. Mimo to, wedle oceny BETFAN, drużyna będzie mogła się pochwalić co najmniej jednym zwycięstwem. Analitycy bukmachera prognozują, że Lechia pokona Chrobrego Głogów. Problem w tym, że przewaga gdańszczan nad głogowskim zespołem na razie przypomina pozycję polskiej reprezentacji wobec mołdawskiej - jest teoretyczna, a faktyczna siła zespołu zostanie rozpoznana bojem 22 lipca. A jaki będzie sportowy bilans na koniec sierpnia? Scenariusz dla pesymistów, w którym Lechia nie wygra ani jednego meczu w ciągu sześciu pierwszych kolejek, ma w BETFAN kurs 6.50.

Zmiany właścicielskie i we władzach klubu wywołują pytania na temat sztabu szkoleniowego. Na przykład: czy trener Szymon Grabowski wysiądzie z trenerskiej karuzeli, zanim ta zdąży ruszyć? W ocenie polskiego bukmachera tak się nie stanie, a trener nie zrezygnuje z funkcji przed startem ligi. Kurs na scenariusz z rezygnacją trenera wynosi w BETFAN 15.00. A kto znajdzie się w podstawowej jedenastce na mecz w I kolejce? Kibice, którzy tęsknią za widokiem na stadionie niedawnego współwłaściciela i działacza Lechii, Adama Mandziary, mają do dyspozycji stosowny zakład. Kurs w BETFAN na to, że pan Adam znajdzie się w podstawowym składzie na pierwszym meczu wynosi 500.00. To oznacza, że w razie ziszczenia się tego scenariusza każde postawione 100 zł przyniesie 44 tys. zł wygranej.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl