Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

O kurczę! Grillowe przysmaki serwuje FRoSTA

O kurczę! Grillowe przysmaki serwuje FRoSTA

2015-08-06

Letni wypoczynek na świeżym powietrzu to doskonały czas na grilla. Wystarczy odrobina miejsca, dobre towarzystwo i coś na ruszt –a co? – podpowiada FRoSTA.

więcej »

Alternatywa dla hormonalnej terapii zastępczej i fitoestrogenów

2015-08-06

Alternatywa dla hormonalnej terapii zastępczej i fitoestrogenów – sekret Cimicifuga racemosa

więcej »
Grillowe inspiracje od Appetity

Grillowe inspiracje od Appetity

2015-08-06

Sezon grillowy trwa w najlepsze! Podczas urlopów i weekendów bardzo chętnie ucztujemy na świeżym powietrzu, dlatego kolorowe potrawy z grilla są idealne właśnie podczas upalnych dni.

więcej »
Sebastian Olma dołącza do kampanii  „Cisowianka. Gotujmy zdrowo – mniej soli”

Sebastian Olma dołącza do kampanii „Cisowianka. Gotujmy zdrowo – mniej soli”

2015-08-06

Grono ekspertów kampanii społecznej Cisowianki powiększyło się o zwycięzcę polskiej edycji Top Chef.

więcej »
Skuteczne środki walki z atopowym zapaleniem skóry

Skuteczne środki walki z atopowym zapaleniem skóry

2015-08-06

W ostatnich latach obserwuje się znaczny wzrost występowania atopowych chorób zapalnych skóry. Objawy choroby są szczególnie dotkliwe i nieprzyjemne, gdy dotykają skóry twarzy. Szczęśliwie dzięki odpowiedniemu leczeniu i pielęgnacji można skutecznie „uśpić” symptomy choroby.

więcej »
Wakacyjny trening w wodzie

Wakacyjny trening w wodzie

2015-08-06

W sezonie urlopowym częściej spędzamy czas na basenach, chętniej jeździmy nad jeziora lub morze. Osobom, które chciałyby łączyć przyjemne z pożytecznym i traktować pływanie jako rodzaj treningu, przychodzą z pomocą nowe technologie.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
Większy wybór i opieka dostosowana do potrzeb osób z cukrzycą typu 1 w zakresie automatycznej podaży insuliny.

ASICS otwiera Europejski Instytut Nauk Sportowych ASICS otwiera Europejski Instytut Nauk Sportowych
ASICS uruchomił Europejski Instytut Nauk Sportowych (ISS Europe), nową jednostkę badawczo-rozwojową, której celem jest dalsze wzmacnianie kompetencji firmy w zakresie badań i rozwoju na europejskim rynku.

Polska w ogonie Europy w leczeniu cukrzycowej choroby stóp. Brakuje wyspecjalizowanego modelu system
Model wyspecjalizowanych jednostek leczenia cukrzycowej choroby stóp funkcjonuje m.in. w Hiszpanii i przynosi wymierne efekty kliniczne. Nie jest to rozwiązanie wynikające ze specyfiki jednego kraju, lecz przykład dobrze zorganizowanej opieki, którą można wdrożyć również w Polsce.

Prostata na prostej: czy da się wyprzedzić nowotwór?
Badanie „Prostata na prostej”: mężczyźni nie znają badania PSA, obawiają się diagnozy i oczekują jasnych wskazówek o dalszych krokach

Makaroniki Makaroniki
Francuskie makaroniki to klasyka cukiernictwa, wywodząca się z paryskich pâtisserie. Chrupiąca skorupka, miękkie wnętrze i malinowy ganache tworzą połączenie, które zachwyca już od pierwszego kęsa.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
Większy wybór i opieka dostosowana do potrzeb osób z cukrzycą typu 1 w zakresie automatycznej podaży insuliny.

Nowa odsłona ASICS NOVABLAST 6. Jeszcze więcej energii dla ciała i umysłu Nowa odsłona ASICS NOVABLAST 6. Jeszcze więcej energii dla ciała i umysłu
ASICS prezentuje model NOVABLAST 6, najnowszą odsłonę jednej z najbardziej cenionych serii butów do biegania w portfolio marki, znanej z lekkiej konstrukcji, responsywnej amortyzacji i dynamicznego wybicia.

ASICS wprowadza na rynek model do siatkówki SKY ELITE FF 4. Więcej energii dla ciała i umysłu ASICS wprowadza na rynek model do siatkówki SKY ELITE FF 4. Więcej energii dla ciała i umysłu
ASICS prezentuje model siatkarski SKY ELITE FF 4, zaprojektowany z myślą o dostarczaniu jeszcze większej energii dla ciała i umysłu.

Pudding chia z mango Pudding chia z mango
Delikatny pudding chia z mango to prosty sposób na lekki posiłek lub owocową przekąskę w ciągu dnia. Kremowa konsystencja, naturalna słodycz owocu i odrobina cynamonu tworzą połączenie, które smakuje równie dobrze, jak wygląda.

Makaron ze szpinakiem Makaron ze szpinakiem
Domowy makaron w zielonej odsłonie? Jak najbardziej! Dzięki dodatkowi liofilizowanego szpinaku nabiera nie tylko intensywnego koloru, ale też warzywnego smaku. W połączeniu z zielonym pesto i świeżo startym parmezanem to prosty przepis, który smakuje jak włoski klasyk w domowym wydaniu.

ASICS pomaga tenisistom znaleźć idealne dopasowanie do stylu gry ASICS pomaga tenisistom znaleźć idealne dopasowanie do stylu gry
ASICS ogłasza globalne wdrożenie koncepcji Playing Styles, której celem jest pomoc tenisistom w wyborze obuwia najlepiej dopasowanego do sposobu poruszania się po korcie.

Niewystarczające nawodnienie może zwiększać podatność na stres nawet o ponad 50 proc. Trend JOMO zwr
Nie trzeba odczuwać pragnienia, by czuć skutki odwodnienia. Badania pokazują, że osoby pijące mniej niż 1,5 litra płynów dziennie mogą doświadczać nawet o ponad 50 proc. silniejszej reakcji stresowej. Z okazji Miesiąca Dumy marka Waterdrop zachęca do dbania o zdrowe nawyki i dobrostan psychiczny.

Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego? Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego?
Pierwsze spotkania dziecka z jedzeniem rzadko wyglądają jak z katalogu. Więcej ląduje na twarzy, ubraniu i podłodze niż w buzi, a rodzic ma wrażenie, że sprząta po małym artyście.

Makaroniki Makaroniki
Francuskie makaroniki to klasyka cukiernictwa, wywodząca się z paryskich pâtisserie. Chrupiąca skorupka, miękkie wnętrze i malinowy ganache tworzą połączenie, które zachwyca już od pierwszego kęsa.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito