Wilgoć bez szans


Wilgoć bez szans
2021-10-19
Zbyt suche powietrze nam nie służy, ale też źle czujemy się w parnych, wilgotnych pomieszczeniach. Mokre ściany i zapach wilgoci to problem, którego doświadczamy zwłaszcza zimą i który zdecydowanie może obniżyć komfort naszego życia.
Dodatkowo, zbyt wilgotne powietrze przyczynia się do rozwoju szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Nadmiar wilgoci szkodzi również niektórym roślinom, drewnianym wnętrzom czy urządzeniom elektronicznym. Już teraz możemy się przed tym uchronić, kupując osuszacz powietrza np. Silvercrest, który od poniedziałku, 18 października znajdziemy w ofercie Lidla.
 
W sklepach Lidl Polska od poniedziałku, 18 października, dostępny będzie osuszacz powietrza Silvercrest 10L SLE 200 A1, 200 W w cenie 349 zł/ 1 szt. Osuszacz powietrza oferowany przez Lidl skutecznie zbierze nadmiar wilgoci z powietrza i ochroni pomieszczenia przed pleśnią i grzybami, a także pomoże zadbać o nasze zdrowie i komfort. Urządzenie jest nowoczesne i funkcjonalne.
 
Jego kompaktowe rozmiary 28 x 46 x 24 cm (szer. x wys. x gł.) sprawiają, że jest estetyczny i nie zabiera dużo miejsca. Wyposażony jest w 2 programy: funkcję wentylacji i funkcję ustawienie stopnia wilgotności. Urządzenie jest w stanie zmniejszyć poziom wilgotności powietrza w łazience, sypialni, salonie czy biurze od 30% do 80%. Wydajność pochłaniania wilgotności do 10 l w 24 godziny.

 
Osuszacz wyposażony jest również w funkcjonalny panel obsługi z ekranem LED informującym o trybie pracy. Posiada możliwość ustawienia timera, dzięki czemu urządzenie wyłącza się automatycznie. Tryb ciągłego odprowadzania umożliwia osuszanie otoczenia o dużej wilgotności poprzez podłączenie do węża odpływowego lub adaptera ogrodowego. 
 
Zaletą na pewno będzie wymienny filtr przystosowany do prania i ochrona przed przelaniem, jak również funkcja ostrzegania w przypadku pełnego zbiornika na wodę.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl