Bogactwo świata serów – wyjątkowa oferta w Lidl Polska


Bogactwo świata serów – wyjątkowa oferta w Lidl Polska
2021-09-23
Południe Francji, bawarskie Alpy a może słoneczna Italia? Te kierunki wielu z nas chodzą po głowie jeszcze na długo po wakacjach. Amatorzy kulinarnych inspiracji, którzy już zakończyli letni urlop, znajdą coś dla siebie w najnowszej ofercie Lidl Polska.

Nowe smaki, zwłaszcza te regionalne, są tym, co chętnie odkrywamy podczas wakacji. Odwiedzając Francję, Włochy czy Niemcy, chętnie degustujemy lokalne przysmaki. W ten oto sposób sery weszły do kanonu przekąsek, które na co dzień goszczą na naszych stołach. Ich bogactwo smaków sprawia, że są nieodzowne przy lampce wina, świetnie sprawdzą się także jako składnik sosów do mięs czy makaronów, a także na klasycznej desce przekąsek w otoczeniu orzechów i owoców. Wśród krajów, które słyną z bogactwa serów są Włochy i Francja, ale także Niemcy oraz Brytyjczycy są znani z produkcji tych o wyjątkowym aromacie. W końcu takie sery jak cheddar czy pleśniowy Roquefort (10,99 zł, 150 g) nie są nam obce! W dodatku te, a także wiele mniej popularnych, jak ser Limburger (6,99 zł, 200 g) czy Stilton (10,99 zł, 220 g) znajdziemy w ofercie Świat Serów dostępnej od 20 września w sklepach Lidl Polska.

W ofercie Świat Serów znajdziemy bogaty wybór serów z 6 europejskich krajów: Francji, Włoch, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Litwy. Wiele z nich to mniej popularne gatunki, dlatego amatorzy wyszukanych smaków z pewnością będą zachwyceni. W ofercie dostępnej w sklepach Lidl Polska znajdziemy m.in. sery pleśniowe. Oprócz popularnego Roqueforta (10,99 zł, 150 g) na sklepowe półki trafi także ser Langres (13,99 zł, 180 g) czy brytyjski Stilton (10,99 zł, 220 g). Tych, którzy wolą bardziej delikatne smaki, z pewnością zainteresuje zaś ser Savaron (12,99 zł, 300 g).

Wykwintne sery to oczywiście nie tylko te z charakterystyczną pleśnią. Dlatego wśród innych gatunków dostępnych w Lidlu znajdziemy m.in. szwajcarski Toggenburger (11,99 zł, 200 g), z kolei smakosze włoskich specjałów mogą wybrać Scamorzę (7,99 zł, 300 g), która idealnie sprawdzi się do potraw zapiekanych w piekarniku lub na grillu. Innym dobrym rozwiązaniem będzie Dziugas (9,99 zł, 180 g), który dzięki długiemu dojrzewaniu, może konkurować ze śródziemnomorskimi klasykami – cechuje go niebywały aromat, godny włoskich i francuskich odpowiedników.

Lidl Polska nie zapomina także o osobach, które dążą do eliminacji produktów pochodzenia zwierzęcego w swoje diecie – w ofercie Świat Serów w wybranych sklepach dostępne będą też wegańskie plastry marki Vemondo (7,99 zł, 150g, plastry).

 

Specjalna oferta Świat Serów dostępna będzie już od poniedziałku, 20 września, aż do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach Lidl Polska.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl