Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

„#Każdy plakat pomaga” w edukacji uczniów!

2020-06-29

25 czerwca w ramach charytatywnego projektu „#Każdy plakat pomaga” na stronie www.empik.com/kazdy-plakat-pomaga rozpocznie się sprzedaż limitowanych plakatów zaprojektowanych przez Jana Kallwejta, cenionego polskiego ilustratora.

więcej »
Klimatyzowane pomieszczenia a zdrowie naszych oczu?

Klimatyzowane pomieszczenia a zdrowie naszych oczu?

2020-06-29

Za oknami robi się coraz cieplej. Letnie powietrze, upał i słońce cieszą, gdy jesteśmy na wakacjach, nad wodą albo kiedy spędzamy czas na leżaku w ogrodzie.

więcej »

Nowa stacja ETZ dla pacjentów z chorobami rzadkimi

2020-06-29

Już od 25 czerwca pacjenci Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi będą mogli korzystać z nowo powstałej stacji Enzymatycznej Terapii Zastępczej (ETZ). Inicjatywa powstała z myślą o osobach, których leczenie możliwe jest jedynie w warunkach szpitalnych.

więcej »
Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku

Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku

2020-06-29

W ostatnią sobotę czerwca, odbyła się uroczysta Gala IX Edycji konkursu Bizneswoman Roku. Nagroda Grand Prix w kategorii Inspiratorka Roku w tegorocznej edycji konkursu Bizneswoman Roku trafiła do Mai Ostaszewskiej za aktywną działalność społeczną, odwagę, ważny głos w sprawach istotnych dla kobiet

więcej »

Nestlé startuje z marką YES! Nowe batony wyróżnia prosty skład, a także innowacyjne opakowanie z pap

2020-06-29

W Polsce debiutują batony YES! To linia przekąsek o atrakcyjnej recepturze na bazie orzechów, owoców oraz ciemnej czekolady – składników, których konsumenci coraz częściej szukają w swoich słodyczach. Nowe batony będą dostępne w papierowym, nadającym się do recyklingu, opakowaniu.

więcej »
Problemy ze słuchem w młodym wieku – czy to możliwe?

Problemy ze słuchem w młodym wieku – czy to możliwe?

2020-06-28

Wiele osób, szczególnie tych w młodym wieku, nie zdaje sobie sprawy z tego, że problemy ze słuchem można mieć niezależnie od tego, ile lat się już przeżyło. Wpływ na to ma wiele czynników, a jednym z głównych jest to, że żyjemy w czasach pełnych hałasu.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Gotowi na stok? Zanim wyruszysz w góry, przygotuj się jak profesjonalista Gotowi na stok? Zanim wyruszysz w góry, przygotuj się jak profesjonalista
Pierwsze ośrodki narciarskie w Polsce otwierają sezon, a media społecznościowe w najbliższych dniach będą powoli zapełniać się zdjęciami ze stoków.

Dzielmy się dobrem - razem możemy więcej! Dzielmy się dobrem - razem możemy więcej!
Fundacja DOM działa nieprzerwanie od 1991 roku. Jej nazwa nawiązuje do początków działalności, kiedy pierwszymi podopiecznymi były dzieci z porażeniem mózgowym.

Kuchnia Manor House SPA – zdrowo, smacznie, bez ograniczeń Kuchnia Manor House SPA – zdrowo, smacznie, bez ograniczeń
Zdrowo może znaczyć wybornie, a posiłek dopasowany do indywidualnych potrzeb – stać się prawdziwą przyjemnością. W hotelu Manor House jedzenie jest elementem dobrostanu: naturalne, pełne smaku i tworzone z myślą o weganach, alergikach oraz wszystkich, którzy cenią sobie kuchnię bez kompromisów.

Podaruj sobie i bliskim odrobinę świątecznej radości z czekoladowymi produktami od Mars
W tym roku Mars zaprasza do odkrycia kultowych smaków w sezonowych odsłonach. Limitowane wersje produktów, jak M&M’S® oraz Maltesers®, łączą pokolenia i wprowadzają dawkę zabawy na świąteczny stół.

Zimowa kolekcja Wawel - słodycze, które łączą pokolenia Zimowa kolekcja Wawel - słodycze, które łączą pokolenia
Zimowa kolekcja Wawel to połączenie wyjątkowego smaku i efektownej oprawy graficznej. Tegoroczną ofertę ozdobiono nowoczesnymi, zimowymi motywami, które dodają świątecznego uroku. To idealny wybór na prezent, słodki upominek lub chwilę przyjemności w zimowe dni.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Więcej komfortu, mniejsza waga ASICS wprowadza na rynek nowy model GEL-NIMBUS 28 Więcej komfortu, mniejsza waga ASICS wprowadza na rynek nowy model GEL-NIMBUS 28
ASICS ogłasza premierę 28. generacji butów GEL-NIMBUS. Kultowego, amortyzowanego modelu biegowego, znanego z miękkiego jak chmury tłumienia i wyjątkowego komfortu, który wspiera zarówno ciało, jak i umysł.

Nawet 1,5 mln Polaków może nie wiedzieć, że ma cukrzycę. Oczy mogą zdradzić wczesne sygnały choroby
W Polsce na cukrzycę cierpi ponad 3 mln osób, a 1,5 mln może nie wiedzieć o chorobie. Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy ekspertka marki Alensa przypomina, że regularne badania wzroku pomagają we wczesnym wykryciu problemu.

Defibrylatory AED - Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny Defibrylatory AED - Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny
Nagłe zatrzymanie krążenia może wystąpić u osób w każdym wieku i w różnych sytuacjach. Szybkie udzielenie pomocy może znacząco zwiększać szanse na podjęcie działań ratunkowych.

Jak dbać o fale, loki i sprężynki w chłodne dni? Jak dbać o fale, loki i sprężynki w chłodne dni?
Wielkimi krokami zbliża się ta pora roku, kiedy temperatury spadają, a korzenne przyprawy pojawiają się w rozgrzewającej latte.

Tylko 14% uczniów w szkołach ponadpodstawowych uczęszcza na edukację zdrowotną Tylko 14% uczniów w szkołach ponadpodstawowych uczęszcza na edukację zdrowotną
Tylko 14% uczniów szkół ponadpodstawowych w Warszawie uczęszcza na zajęcia z edukacji zdrowotnej – reszta została z nich wypisana.

WAGI EXPLORER  Zrodzone z tradycji, stworzone dla innowacji! WAGI EXPLORER Zrodzone z tradycji, stworzone dla innowacji!
OHAUS Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń wagowych, ma przyjemność zaprezentować nową serię wag EXPLORER

ASICS EMEA odnotowuje wzrost we wszystkich kanałach i kategoriach w III kwartale 2025 roku ASICS EMEA odnotowuje wzrost we wszystkich kanałach i kategoriach w III kwartale 2025 roku
ASICS EMEA ogłosił wyniki finansowe za III kwartał 2025 roku. Przychody wzrosły o 17,7% w porównaniu z III kwartałem 2024 roku.

Zmysłowa podróż inspirowana orientalną harmonią i pięknem kwiatu lotosu Zmysłowa podróż inspirowana orientalną harmonią i pięknem kwiatu lotosu
Zmysłowa podróż inspirowana orientalną harmonią i pięknem kwiatu lotosu z kolekcją Fior di Loto

Zimowa kolekcja Wawel - słodycze, które łączą pokolenia Zimowa kolekcja Wawel - słodycze, które łączą pokolenia
Zimowa kolekcja Wawel to połączenie wyjątkowego smaku i efektownej oprawy graficznej. Tegoroczną ofertę ozdobiono nowoczesnymi, zimowymi motywami, które dodają świątecznego uroku. To idealny wybór na prezent, słodki upominek lub chwilę przyjemności w zimowe dni.

Psychiatra młodzieży w Krakowie – charakterystyka najczęściej rozpoznawanych trudności Psychiatra młodzieży w Krakowie – charakterystyka najczęściej rozpoznawanych trudności
Dojrzewanie to okres intensywnych zmian biologicznych, emocjonalnych i społecznych, które mogą towarzyszyć pojawieniu się różnorodnych wyzwań psychicznych.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito