Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

Super Med. O zdrowiu w Supersamie

Super Med. O zdrowiu w Supersamie

2018-04-06

Jeśli jest sobota, to w Supersamie jest Super Sobota. A w ramach cyklu Super Med kolejne spotkanie poświęcone zdrowiu i profilaktyce, które Supersam organizuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Akcja „Zdrowie pod kontrolą” już 7 kwietnia, w godz. 11:00 – 18:00.

więcej »
Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya –  najwyższy komfort widzenia

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya – najwyższy komfort widzenia

2018-04-05

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych. Od ponad 75 lat eksperci japońskiego koncernu opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania i produkty optyczne m.in. soczewki okularowe opierające się na zaawansowanych technologicznie materiałach,

więcej »
Zachowaj młody wygląd na dłużej

Zachowaj młody wygląd na dłużej

2018-04-05

Marzeniem każdego z nas jest, aby jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd skóry. W tym celu sięgamy po rozmaite kremy, suplementy i mnóstwo innych produktów, które obiecują skuteczne zatrzymanie upływu czasu. Jakich składników powinniśmy w nich poszukiwać? Co jest naprawdę skuteczne?

więcej »
Twoje dziecko stresuje się przed klasówką?

Twoje dziecko stresuje się przed klasówką?

2018-04-05

Myśląc o stresie przychodzi nam do głowy świat ludzi dorosłych. Przecież dzieci nie muszą pracować, płacić rachunków, robić zakupów, ich czas upływa na zabawie i szkole. Czy w takiej sytuacji mogą mieć jakiekolwiek powody do zamartwiania się i odczuwania stresu?

więcej »
Zdrowa alternatywa dla napojów z cukrem

Zdrowa alternatywa dla napojów z cukrem

2018-04-05

Większość z nas od czasu do czasu spożywa słodkie, kolorowe napoje. Trudno się dziwić - są nieodłącznym towarzyszem wieczornych wyjść i przyjęć. Czy jednak wiesz, że kryje się w nich morze cukru i szkodliwych substancji chemicznych? A jak z sokami czy są niewinne i cukier z owoców jest OK?

więcej »
Antyoksydanty w herbacie - od czego zależy ich ilość?

Antyoksydanty w herbacie - od czego zależy ich ilość?

2018-04-05

Herbata kryje w sobie wiele dobroczynnych właściwości. Odpowiednio precyzyjnie zaparzona może być bogatym źródłem antyoksydantów, które zapobiegają występowaniu rozmaitych chorób cywilizacyjnych.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Aż 73 proc. Polaków popiera system kaucyjny. Najnowsze dane Waterdrop Aż 73 proc. Polaków popiera system kaucyjny. Najnowsze dane Waterdrop
Blisko 75% Polaków popiera system kaucyjny wprowadzony 1 października. Badanie Waterdrop pokazuje, że konsumenci planują częściej korzystać z butelek wielorazowych i oddawać opakowania zwrotne, ograniczając zakup napojów w plastiku.

Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń
Według raportu NASK „Nastolatki 3.0”, aż 62% młodych ludzi przyznaje, że doświadczyło w Internecie sytuacji, które były dla nich nieprzyjemne lub krzywdzące.

Badanie: ASICS udowadnia, że 15 minut ruchu może poprawić nastrój Badanie: ASICS udowadnia, że 15 minut ruchu może poprawić nastrój
W obliczu rosnącego poziomu stresu podróże wellness przeżywają prawdziwy boom – jednak często wiążą się z długimi lotami, wysokimi kosztami i zabiegami, które nie zawsze przynoszą trwałe efekty.

Zupełna nowość od KAMIS
KAMIS wprowadza serię „Przepis na…”, która pomaga w szybkim przygotowaniu pełnowartościowych dań. 8 produktów zawiera przyprawy, zioła, prostą listę zakupów i przepis, dzięki czemu można cieszyć się smacznym posiłkiem bez pośpiechu, mając więcej czasu dla siebie i bliskich.

Gdzie w Łodzi mogę zrobić badania wstępne do pracy? Gdzie w Łodzi mogę zrobić badania wstępne do pracy?
Rozpoczęcie nowej pracy to ekscytujący moment, który wiąże się jednak z kilkoma formalnościami. Jedną z nich, jest wykonanie badań wstępnych. Z tego artykułu dowiesz się, na czym polegają takie badania, gdzie je wykonać i jak się do nich przygotować.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Przesyłanie intymnych zdjęć. Konsekwencje dla dzieci i dorosłych Przesyłanie intymnych zdjęć. Konsekwencje dla dzieci i dorosłych
Według London University College, około 76% dziewczyn w wieku między 12. a 18. rokiem życia przyznało, że otrzymało niechciane zdjęcie o charakterze seksualnym. Z badań UN Women UK wynika, że 48% kobiet powyżej 18. roku życia padło ofiarą internetowych ekshibicjonistów.

Aż 73 proc. Polaków popiera system kaucyjny. Najnowsze dane Waterdrop Aż 73 proc. Polaków popiera system kaucyjny. Najnowsze dane Waterdrop
Blisko 75% Polaków popiera system kaucyjny wprowadzony 1 października. Badanie Waterdrop pokazuje, że konsumenci planują częściej korzystać z butelek wielorazowych i oddawać opakowania zwrotne, ograniczając zakup napojów w plastiku.

Bonding Gdańsk - czym jest i jak przebiega zabieg? Bonding Gdańsk - czym jest i jak przebiega zabieg?
Bonding Gdańsk - czym jest i jak przebiega zabieg?

Mała przekąska z wielką historią, Orbit i Dzień Gumy do żucia Mała przekąska z wielką historią, Orbit i Dzień Gumy do żucia
Dziś guma do żucia to nie tylko sposób na orzeźwienie, lecz także globalny fenomen oraz nieodłączny element popkultury. Nic więc dziwnego, że produkt doczekał się swojego święta, które przypada 30 września.

Polacy pytają Google’a i AI o tabletkę dzień po! Polacy pytają Google’a i AI o tabletkę dzień po!
W dniu 26 września obchodzimy Światowy Dzień Antykoncepcji – globalną inicjatywę przypominającą, że dostęp do środków antykoncepcyjnych jest podstawowym prawem człowieka. Coraz częściej jednak miejscem, do którego ludzie zwracają się po informację o zdrowiu reprodukcyjnym jest Internet.

Powstała Grupa Robocza ds. zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej
W odpowiedzi na rosnące potrzeby systemu ochrony zdrowia powołano Grupę Roboczą ds. Zaawansowanej Praktyki Pielęgniarskiej w Anestezjologii i Intensywnej Opiece w ramach Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali.

Kolorowe ziemniaki czyli „superfoods” po polsku
Uniwersytet w Siedlcach prowadzi innowacyjne badania nad uprawą ziemniaka jadalnego o barwnym miąższu. To warzywo, które może stać się polską odpowiedzią na światowy trend „superfoods”.

„Zrzuć to, co nie Twoje. Zaufaj sobie” – warsztaty rozwojowe w Nowym Rynku „Zrzuć to, co nie Twoje. Zaufaj sobie” – warsztaty rozwojowe w Nowym Rynku
Galeria Nowy Rynek zaprasza 24 września na drugie z cyklu bezpłatnych warsztatów rozwojowych, prowadzone przez Izabelę Żurawicką – przewodniczkę na ścieżkach uważności i autentyczności. Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „Zrzuć to, co nie Twoje. Zaufaj sobie”.

Włoski klimat w domu– z Mąką na pizzę z linii Domowa Piekarnia
Po powrocie z podróży do Włoch wiele osób tęskni za smakiem włoskich potraw – szczególnie za klasyczną, kultową pizzą. Jednak, gdy po zakończonym urlopie zamarzymy o aromacie wakacyjnego ciasta, nie musimy rezerwować biletu powrotnego. Możemy przygotować je także na miejscu.

Gdzie w Łodzi mogę zrobić badania wstępne do pracy? Gdzie w Łodzi mogę zrobić badania wstępne do pracy?
Rozpoczęcie nowej pracy to ekscytujący moment, który wiąże się jednak z kilkoma formalnościami. Jedną z nich, jest wykonanie badań wstępnych. Z tego artykułu dowiesz się, na czym polegają takie badania, gdzie je wykonać i jak się do nich przygotować.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito