Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

KOLORY PLAŻY

2018-06-28

CZYLI BĄDŹ SEXY W ŻÓŁTYM BIKINI, CZARNYCH OKULARACH I Z CZERWONYM PAZNOKCIAMI!

więcej »

Alergicy w potrzebie?

2018-06-28

Dopada nas znienacka i co roku męczy przez wiele tygodni. Większość z nas zna to z autopsji i co roku przechodzi taką samą drogę – paczka chusteczek w kieszeni, leki przeciwko alergii i krople do oczu. Zamiast tłumienia objawów dużo lepiej jest się wybrać do specjalisty.

więcej »
Zdrowe i czyste uszy? Postaw na profilaktykę!

Zdrowe i czyste uszy? Postaw na profilaktykę!

2018-06-28

O uszy trzeba dbać - o tym wiemy wszyscy. Niestety, kłopoty z uszami to bardzo częsty problem, który może dotyczyć każdego – bez względu na wiek.

więcej »
Podaruj krew potrzebującym z Centrum Korona

Podaruj krew potrzebującym z Centrum Korona

2018-06-28

Krew to najcenniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi, dlatego w sobotę 30 czerwca w godzinach 10.00-15.00 Centrum Korona – wspólnie z Rejonową Radą HDK PCK Wrocław Psie Pole – organizuje akcję zbiórki krwi.

więcej »
Polskie Centrum Biowitalności z Ogrodem Tarasowym

Polskie Centrum Biowitalności z Ogrodem Tarasowym

2018-06-27

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA wzbogacił się o kolejne miejsce błogiego relaksu. Ogród Tarasowy u podnóża Pałacu Odrowążów czaruje bogactwem barw i dźwięków natury.

więcej »
Aromatyczne sosy do warzyw

Aromatyczne sosy do warzyw

2018-06-27

Młode, sezonowe warzywa to doskonały dodatek do obiadu lub świetna, samodzielna przekąska. Galeo poleca do nich sosy pachnące ziołami lub curry w wersji dietetycznej i dla tych, którzy nie liczą kalorii.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Wakacyjne przekąski, które warto mieć pod ręką Wakacyjne przekąski, które warto mieć pod ręką
Latem rzadziej trzymamy się sztywnego planu dnia. Piknik w parku, popołudnie nad wodą, długa podróż czy spontaniczny spacer sprawiają, że między głównymi posiłkami chętniej sięgamy po niewielkie przekąski.

Neofobia żywieniowa u dzieci – 3 sposoby na oswajanie nowych smaków Neofobia żywieniowa u dzieci – 3 sposoby na oswajanie nowych smaków
Jeszcze niedawno dziecko chętnie próbowało nowych produktów, a teraz odsuwa talerz, zanim zdąży sprawdzić, co się na nim znajduje? Niechęć do nieznanych smaków, zapachów i konsystencji może być przejawem neofobii żywieniowej.

Automatyzacja i cyfryzacja służby zdrowia lekarstwem na problemy szpitali? Automatyzacja i cyfryzacja służby zdrowia lekarstwem na problemy szpitali?
System ochrony zdrowia mierzy się z podwójnym wyzwaniem: starzejącym się społeczeństwem i rosnącą liczbą pacjentów przy jednoczesnych brakach kadrowych. W tych warunkach optymalizacja pracy szpitali staje się kluczowym elementem adaptacji systemu do nowych realiów demograficznych i operacyjnych.

Ministerstwo Zdrowia przedłuża pilotaż ds. antykoncepcji awaryjnej w aptekach do końca czerwca 2028 Ministerstwo Zdrowia przedłuża pilotaż ds. antykoncepcji awaryjnej w aptekach do końca czerwca 2028
Ministerstwo Zdrowia przedłużyło do 2028 r. pilotaż ds. zdrowia reprodukcyjnego umożliwiający farmaceutom wystawianie recept na antykoncepcję awaryjną w aptekach. Z danych resortu wynika, że w 2025 r. skorzystało z niej blisko 53 tys. osób.

56 proc. przedstawicieli pokolenia Z poszukuje limitowanych edycji napojów, a 2 na 3 konsumentów wyb
Innowacje i limitowane edycje odgrywają coraz większą rolę na rynku napojów. Aż 64 proc. przedstawicieli pokoleń Z i Alpha preferuje produkty o wyrazistym smaku, a 58 proc. poszukuje nowych i nieoczywistych połączeń smakowych. Odpowiedzią Waterdrop na ten trend jest limitowana edycja Sour Cherry.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Co drugi polski gabinet fizjoterapii regularnie modernizuje swój sprzęt
Z badania przeprowadzonego przez Siemens Financial Services w Polsce wśród właścicieli gabinetów fizjoterapeutycznych wynika, że ponad połowa z nich regularnie odnawia i wymienia kluczowe elementy wyposażenia.

Deserek ryżowy z truskawkami Deserek ryżowy z truskawkami
Kremowy, delikatny i naturalnie owocowy – deserek ryżowy z truskawkami to prosty pomysł na słodką przekąskę dla malucha. Ryż gotowany na mleku z dodatkiem cynamonu świetnie łączy się z musem truskawkowym, tworząc deser idealny na podwieczorek lub drugie śniadanie.

Placuszki twarogowe Placuszki twarogowe
Placuszki twarogowe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na śniadanie, podwieczorek lub lekki obiad. Liofilizowane owoce nadają im subtelny smak i piękny, naturalny kolor. W połączeniu z kwaśną śmietaną i malinowym grysem tworzą idealny deser lub posiłek dla całej rodziny.

Nowe ASICS METAFUJI TRAIL 2. Jeszcze więcej prędkości dla ciała i umysłu Nowe ASICS METAFUJI TRAIL 2. Jeszcze więcej prędkości dla ciała i umysłu
ASICS prezentuje model METAFUJI TRAIL 2, najnowszą odsłonę swojej flagowej serii butów do wyczynowego biegania w terenie.

Aktywne lato w Pasażu Łódzkim. Tai chi, nordic walking i planszówki dla seniorów Aktywne lato w Pasażu Łódzkim. Tai chi, nordic walking i planszówki dla seniorów
Bezpłatne zajęcia tai chi, nordic walking oraz spotkania przy grach planszowych - Pasaż Łódzki przygotował wakacyjną propozycję z myślą o mieszkańcach Łodzi. Nowy cykl „Aktywny Senior" to okazja do zadbania o kondycję, poznania nowych osób i spędzania czasu w inspirującej atmosferze.

51% Polaków wraca z urlopu zmęczonych, dlatego coraz chętniej wybieramy wakacje, które regenerują 51% Polaków wraca z urlopu zmęczonych, dlatego coraz chętniej wybieramy wakacje, które regenerują
Kilka lat temu wakacyjny wyjazd kojarzył się głównie z intensywnym zwiedzaniem i animacjami. Dziś w miejsce „więcej i szybciej" pojawia się potrzeba świadomego odpoczynku, regeneracji i odzyskiwania równowagi, a światowe trendy - quietcation, wellnes travel i longevity - wkraczają do Polski

56 proc. przedstawicieli pokolenia Z poszukuje limitowanych edycji napojów, a 2 na 3 konsumentów wyb
Innowacje i limitowane edycje odgrywają coraz większą rolę na rynku napojów. Aż 64 proc. przedstawicieli pokoleń Z i Alpha preferuje produkty o wyrazistym smaku, a 58 proc. poszukuje nowych i nieoczywistych połączeń smakowych. Odpowiedzią Waterdrop na ten trend jest limitowana edycja Sour Cherry.

Egzotyczne wakacje - jak bezpiecznie zaplanować podróż do Tajlandii, Indonezji czy Sri Lanki? Egzotyczne wakacje - jak bezpiecznie zaplanować podróż do Tajlandii, Indonezji czy Sri Lanki?
Egzotyczna podróż to połączenie doświadczania kultury, odkrywania siebie i refleksji nad otoczeniem.

56 proc. przedstawicieli pokolenia Z poszukuje limitowanych edycji napojów, a 2 na 3 konsumentów wyb
Innowacje i limitowane edycje odgrywają coraz większą rolę na rynku napojów. Aż 64 proc. przedstawicieli pokoleń Z i Alpha preferuje produkty o wyrazistym smaku, a 58 proc. poszukuje nowych i nieoczywistych połączeń smakowych. Odpowiedzią Waterdrop na ten trend jest limitowana edycja Sour Cherry.

ASICS prezentuje zupełnie nową linię obuwia trailowego. Poznaj model BLAZEBLAST ASICS prezentuje zupełnie nową linię obuwia trailowego. Poznaj model BLAZEBLAST
ASICS przedstawia nową linię obuwia do biegania w terenie, stworzoną z myślą o dostarczaniu jeszcze większej energii, radości i wszechstronności na szlakach. Model BLAZEBLAST łączy dynamiczną amortyzację, funkcjonalne rozwiązania trailowe oraz konstrukcję inspirowaną trampoliną.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito