Wspólnie pomagajmy potrzebującym – zbiórka na rzecz GOPS w Kobierzycach


Wspólnie pomagajmy potrzebującym – zbiórka na rzecz GOPS w Kobierzycach
2020-05-21
W ramach akcji #dobrysąsiad Centrum Handlowe Auchan Bielany zachęca do wsparcia podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która właśnie się rozpoczęła.

Czas epidemii i związane z nim izolacja, a czasami przerwa w wykonywaniu pracy, są trudne dla wielu osób. Trudności, szczególnie materialne, dotykają osoby najuboższe, wspierane przez ośrodki pomocy społecznej. Centrum Handlowe Auchan Bielany w ramach akcji #dobrysąsiad organizuje zbiórkę darów rzeczowych, które będą służyć podopiecznym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które trafią do najbardziej potrzebujących osób.

W pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany jest dostępna specjalna skrzynia, gdzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach. Wśród nich wymieniane są: żywność z długim terminem ważności, środki czystości, artykuły higieniczne, przybory szkolne, sprzęt gospodarstwa domowego, jak ściereczki, rękawiczki do sprzątania, szklanki oraz talerzyki.

– W Centrum Handlowym Auchan Bielany od wielu lat organizujemy liczne akcje skierowane do lokalnych społeczności, naszych sąsiadów. Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach i wspólnie pomóżmy osobom potrzebującym w naszym sąsiedztwie – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Dary dla GOPS w Kobierzycach można przynosić do Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-21:00, w soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę handlową od godziny 9:30 do godziny 20:00. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl