STO LAT, NIECH ŻYJE NAM ZIKO DERMO! ATRAKCJE, UPOMINKI, RABATY DLA KLIENTÓW.


STO LAT, NIECH ŻYJE NAM ZIKO DERMO!  ATRAKCJE, UPOMINKI, RABATY DLA KLIENTÓW.
2022-09-13
W tym roku drogerie Ziko Dermo obchodzą swój jubileusz. Mija 10 lat, odkąd otworzono pierwszy punkt Dermo na osiedlu Jagiellońskim w Krakowie. Z tej okazji drogeria przygotowała szereg wydarzeń i promocji związanych ze świętowaniem swoich, okrągłych urodzin.

Od 7 września na Klientów będzie czekać m.in. wyjątkowa oferta ze specjalnymi rabatami na bestsellerowe dermokosmetyki, urodzinowy konkurs z główną nagrodą o wartości 5 tysięcy złotych, cykl spotkań w drogeriach stacjonarnych z ekspertami i wiele innych atrakcji.

Przez cały wrzesień Klienci Ziko Dermo będą mogli wspólnie z drogerią świętować jej 10. urodziny. A skoro urodziny, to również prezenty. Tym razem to drogeria chce obdarować swoich Klientów upominkami.

Pierwszym z nich jest nowa oferta, która ruszyła 7 września, a w niej zostały zaprezentowane topowe marki dermokosmetyczne, w specjalnych urodzinowych cenach. Ponad 2 tysiące produktów, z których można wyłonić np. Lierac Mesolift, krem przeciw oznakom zmęczenia z 50% zniżką, balsam Cetaphil, do którego w prezencie Klient otrzyma emulsję micelarną do mycia tej samej firmy, krem globalnie regenerujący 5 na noc od Dr Irena Eris z kapsułkami Clinic Way w prezencie, czy już kultowy olejek do mycia skóry atopowej Bioderma Atoderm z 25% rabatem.

W tym samym dniu ogłoszono wielki, urodzinowy konkurs, w którym główną nagrodą jest 5 000 złotych na roczne zakupy w Ziko Dermo. Oprócz tego na zwycięzców czeka 20 zestawów prezentowych o wdzięcznych nazwach - „Kuferek piękna” i „Domowe spa”, a w nich bestsellerowe dermokosmetyki od najlepszych światowych marek.

Kolejnym upominkiem dla wielbicieli drogerii będzie seria spotkań z ekspertami takimi jak: trener personalny, dietetyk, lekarz dermatolog oraz z ambasadorkami znanych marek dermokosmetycznych. Nie zabraknie również naszych kosmetologów i dermokonsultantek. Dzięki tym wyjątkowym spotkaniom Klienci nie tylko zgłębią wiedzę na temat pielęgnacji, ale również będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów, przetestować produkty, otrzymać próbki i gratisy oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wydarzeniom będą towarzyszyły urodzinowe słodkości.

Trzeba przypomnieć, że pierwsza drogeria pod szyldem Ziko Dermo została otwarta w maju 2012 roku w Krakowie na os. Jagiellońskim. Jak wspomina Beata Kmieć, Prezes Zarządu Ziko Dermo „Sieć Ziko Dermo powstała z potrzeby stworzenia miejsca łączącego zdrowie i piękno. W ciągu tych minionych 10. lat tworzyliśmy historię drogerii w naszym kraju. Byliśmy pionierem, ponieważ jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy koncept drogerii z selektywnym asortymentem dermokosmetycznym. Dziś, świętując okrągłe urodziny, z dumą możemy patrzeć na nasze drogerie stacjonarne i drogerię internetową. Zbudowaliśmy i cały czas rozwijamy wyjątkowe miejsce oferujące nie tylko wyjątkowe produkty, ale również wyjątkową jakość obsługi”.

Szczegóły dotyczące atrakcji urodzinowych można znaleźć na stronie www.zikodermo.pl. Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań z ekspertami w wybranych drogeriach Ziko Dermo.

Przypominamy, że aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się bezpośrednio w drogerii lub dzwoniąc na Infolinię pod numer 12 395 11 44. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Harmonogram spotkań:

12.09 ul. Długa 88, Kraków - PIELĘGNACJA SKÓRY DOJRZAŁEJ, Spotkanie z Dermatologiem.

13.09 ul. Matejki 1, Otwock - PIELĘGNACJA HOLISTYCZNA, Spotkanie z Aleksandrą Domańską – Kwaśniak – instruktorką fitness, trenerką personalną.

13.09 ul. Legionów Polskich 38C, Dąbrowa Górnicza - DOMOWE SPA, Spotkanie z Kosmetologiem.

15.09 ul. Belgradzka 22, Warszawa - PIELĘGNACJA HOLISTYCZNA, Spotkanie z Dietetykiem Health Labs Care Sebastian Kumorek.

15.09 ul. Plebiscytowa 39, Katowice - DZIEŃ Z MARKAMI EAU THERMALE AVENE, DUCRAY, KLORANE I A-DERMA, Spotkanie z Trenerką marek Eau Thermale Avene, Ducray, Klorane i A-Derma.

16.09 ul. Powstańców Śląskich 126, Warszawa (Galeria Bemowo) - DZIEŃ Z MARKAMI LIERAC, PHYTO I JOAWE, Spotkanie z Trenerką marek Lierac, Phyto i Joawe.

16.09 ul. Królewska 47, Kraków - DZIEŃ Z MARKĄ SESDERMA, Spotkanie z Ekspertem marki Sesderma.

19.09 ul. Krowoderskich Zuchów 8, Kraków - DZIEŃ Z MARKĄ SENSILIS, Spotkanie z Ekspertem marki Sensilis.

19.09 ul. Warecka 8, Warszawa (wejście od Świętokrzyskiej) - WARSZTATY MAKIJAŻU, Spotkanie z Kosmetologiem i Warsztaty Makijażu Embryolisse.

19.09 pl. Legionów 13, Wrocław - PIĘKNE WŁOSY I ZDROWA SKÓRA GŁOWY, Spotkanie z Trychologiem.

20.09 ul. Piotrkowska 29, Łódź - DZIEŃ Z MARKĄ NUXE, Spotkanie z Kosmetologiem.

21.09 ul. Zielona 3, Żywiec - DZIEŃ Z MARKĄ NUXE, Spotkanie z Trenerką marki Nuxe.

Świętuj z nami 10-te urodziny ZIKO DERMO!

Więcej informacji na stronie www.zikodermo.pl

 

Informacji dodatkowych udziela:

Celestyna Gąsior-Woszczyna
Specjalista ds. Komunikacji
celestyna.gasior-woszczyna@ziko.pl
tel. +48 511 898 634


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

firmaziko

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl