Sofwave czyli lifting bez skalpela – efekty zabiegu!


Sofwave czyli lifting bez skalpela – efekty zabiegu!
2022-12-03
Sofwave to ultraskuteczny, potwierdzony certyfikatami FDA, nieinwazyjny zabieg służący do liftingu twarzy.

Technologia SuperbTM pomoże Ci na nowo odkryć ultradźwięki w medycynie estetycznej!
Sofwave to ultraskuteczny, potwierdzony certyfikatami FDA, nieinwazyjny zabieg służący do liftingu twarzy. Sofwave wykorzystuje nową generację technologii SuperbTM (Synchronous Ultrasound Parallel Beam), która została zaprojektowana do maksymalnej stymulacji kolagenu i elastyny przy minimalnym okresie rekonwalescencji i optymalnym komforcie klienta. Zabieg służy do liftingu brwi, wygładzania zmarszczek, usuwania luźnej skóry szyi i podbródka, modelowania owalu twarzy i zagęszczania skóry. Urządzenie Sofwave uważane jest za przełom, a każdy zabieg Sofwave to dowód na koncentrację producenta na wybitne postępy kliniczne, dzięki unikatowej technologii opartej na energii.
Jak działa Sofwave?
Unikalna technologia SUPERB to wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które rozchodzą się przez tkankę i tworzą w skórze właściwej 7 unikalnych geometrycznych, trójwymiarowych, cylindrycznych stref termicznych oddzielonych obszarami nieuszkodzonej tkanki. Termiczny efekt frakcyjny w środkowej części skóry właściwej tworzy kontrolowaną wydłużoną i kierunkową koagulację termiczną na głębokości 1,5 mm - 2 mm, która zapewnia wybitne efekty. Jednocześnie minimalna penetracja gwarantuje brak uszkodzeń naskórka i struktur leżących poniżej niego. Ogrzewanie tkanki skórnej do temperatury 60-70°C stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, sprawiając, że skóra staje się gęsta, jędrna i zliftingowana, a zmarszczki ulegają redukcji. Zintegrowany mechanizm chłodzący SofcoolTM zastosowany w Sofwave chroni naskórek, przez co gojenie i rekonwalescencja nie zaburza codziennego funkcjonowania. Unikalny wektorowy charakter oddziaływania Sofwave stymuluje zapalną odpowiedź gojenia ran obejmującą neokolagenezę i neoelastogenezę.

Sposób aplikacji energii jest równoległy do skóry i pokrywa obszary zabiegowe w całości. To znaczy, że pulsy są jakby „rozkładane" w skórze, przez co odbudowany kolagen oraz elastyna, tworzą nowe włókna w takim zakresie, że na twarzy powstaje „rusztowanie". Mimo rodzaju podawanej energii, który kojarzy się ze zniszczeniem tkanek podczas zabiegu, aby wywołać efekt, nie następuje żadne zniszczenie jakichkolwiek struktur. Dzięki czemu zabieg jest maksymalnie bezpieczny i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnych aktywności.
Totalny lifting bez skalpela!
Sofwave jest przeznaczony dla każdej osoby, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na rodzaj i pigmentację skóry. Zabieg można również wykonywać o każdej porze roku.

Do efektów można zaliczyć takie rezultaty, jak:

Totalny lifting tkanek
Redukcja zmarszczek i bruzd
Podniesienie brwi
Eliminacja wiotkości skóry
Wzmożona produkcja kolagenu i elastyny
Modelowanie owalu twarzy
Likwidacja podwójnego podbródka
Młodszy wygląd twarzy i szyi
Jeden zabieg trwa od 30 do 45 minut, po zabiegu można wrócić od razu do codziennych aktywności. Pierwsze efekty widoczne są od razu, stopniowo narastając w kolejnych tygodniach, ale sam proces oddziaływania technologii na tkanki trwa nawet do 12 miesięcy. U 80% badanych spektakularna poprawa nastąpiła już po 12 tygodniach od zastosowania zabiegu. W zależności od wieku i stanu skóry należy wykonać jeden, maksymalnie dwa zabiegi w roku, zazwyczaj jednak wystarczy jeden, ponieważ efekty utrzymuję się półtora roku, a nawet dwa lata. Zabieg jest nieinwazyjny, a dzięki pierwszym efektom widocznym od razu, można traktować go jak zabieg bankietowy.    

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Cena i odstepność zabiegu Sofwave

 

„Moje klientki już pokochały zabieg Sofwave, korzystają z niego też takie gwiazdy, jak Natasza Urbańska – mówi dr Zuzanna Rahali, jeden z pierwszych w Polsce lekarzy specjalizujących się w liftingu za pomocą technologii SUPERB™. – Ceny zabiegu oscylują w granicach 1 200 – 4 000 zł za jeden obszar, a lifting całej twarzy i szyi w zależności od stanu wyjściowego pacjenta, to kwota rzędu 12 000 – 18 000 zł.”

Sofwave aktualnie można znaleźć w sieci Klinik La Perla w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Rzeszowie, gdzie zbudza szerokie zainteresowanie pośród grona klientów kliniki.

 

Klinika La Perla

Ul. Łowicka 21b/1

02-502 Warszawa

784 066 278

www.klinikalaperla.pl

  


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Rodzik

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl