Skin & Beauty concept store w Elektrowni Powiśle


2024-06-26
W Elektrowni Powiśle został otwarty salon Skin & Beauty by Super-Pharm – innowacyjny concept store, będący połączeniem drogerii i perfumerii.

Na powierzchni 240 mkw. klienci znajdą kosmetyki znanych marek, a także skorzystają z usług beauty, takich jak badanie skóry, dermokonsultacje czy koloryzacja włosów. Skin & Beauty w kompleksie dawnej elektrowni miejskiej to flagowy concept store marki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Skin & Beauty w Elektrowni Powiśle to zupełnie nowy koncept sieci Super-Pharm. Wyróżnia go niespotykana architektura – pastelowe, nowoczesne wnętrze sklepu zostało podzielone na okrągłe strefy: premium, dermo, make-up, men, body & spa, hair care oraz sexual wellness. Produkty znanych i niszowych marek są starannie wyeksponowane na wysokich, dobrze oświetlonych regałach, pozostając zarówno w zasięgu wzroku, jak i ręki klientów. Wyjątkową strefą w concept store jest strefa marek selektywnych, m.in. Lancome, Clinique, Clarins, Biotherm czy Origins. To marki dostępne wyłącznie w Skin & Beauty, niedostępne w tradycyjnych sklepach Super-Pharm.

Ostatnie miesiące były dla nas czasem planowania, egzekucji i ogromnego zaangażowania, które zaowocowały otwarciem Skin&Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle. Jestem nie tylko dumna, ale też szczęśliwa widząc efekt końcowy naszej pracy. Chcemy kreować obraz polskiego retailu w kategorii beauty, stawiamy na zmianę i kreatywne rozwiązania. W jednym miejscu połączyliśmy kluczowe marki dermo, brandy selektywne oraz profesjonalną pielęgnację włosów, a dopełnieniem tak szerokiej oferty są usługi beauty oraz salon fryzjerski. Mam nadzieję, że klienci Elektrowni Powiśle pokochają to miejsce i będą do niego wracać – mówi Monika Kolaszyńska, CEO Super-Pharm.

Oprócz dużego wyboru asortymentu, w Skin & Beauty w Elektrowni Powiśle klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy usług beauty, w tym z profesjonalnego badania skóry, dermokonsultacji oraz usług fryzjerskich, takich jak modelowanie czy koloryzacja włosów. Znakiem rozpoznawczym konceptu jest eksperckie doradztwo, na które mogą liczyć wszyscy klienci. Obecni na miejscu eksperci – fryzjerzy i konsultanci, pomogą kompleksowo zadbać o urodę.

Concept store Skin & Beauty w Elektrowni Powiśle zlokalizowany jest na poziomie -1.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl