Regionalne smaki na jarmarku w Centrum Handlowym Czyżyny


Regionalne smaki na jarmarku w Centrum Handlowym Czyżyny
2018-11-22
Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza na kulinarne święto tradycyjnych smaków podczas jarmarku regionalnego. To wydarzenie, które w Centrum Handlowym Czyżyny odbywa się cyklicznie, a najbliższa edycja zaplanowana jest na 21-24 listopada.

Tradycyjny jarmark regionalny w Centrum Handlowym Czyżyny to świetna okazja do odkrycia lokalnych przysmaków. W czasie jego trwania 12 wystawców z całej Polski zaprezentuje to, co najlepsze w ich regionach – tradycyjne produkty spożywcze wytwarzane z wysokiej jakości składników.

Wielbiciele regionalnych specjałów będą mieli okazję do nabycia wyrobów wytwarzanych według lokalnych receptur, z najlepszych produktów. Na straganach pojawią się różne rodzaje pieczywa, wędliny, sery, miody, przetwory, ciasta i napitki.

Nie zabraknie także kulinarnych akcentów z całego świata – aromatycznych oliwek, słodkiej chałwy oraz wyrazistych przypraw.

Świeże, smaczne i pachnące wyroby będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą CH Czyżyny w czasie trwania jarmarku.

Zapraszamy wszystkich smakoszy w kulinarną podróż ze smakiem!

Szczegóły: www.centrum-czyzyny.pl

                                                                  

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk, a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

 

 

 

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl