Radosna zabawa, gry planszowe i warsztaty z okazji Dnia Dziecka


2023-06-01
Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Dziecka. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało wiele rodzinnych atrakcji.

W sobotę 3 czerwca na najmłodszych czeka zabawa ulubionymi modelami samochodów, budowanie makiet miast, tworzenie trójwymiarowych konstrukcji z magnetycznych klocków, rodzinny turniej gier planszowych i mnóstwo dobrej zabawy. Wstęp wolny. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Makiety miast i zabawa pojazdami SIKU

W pasażu centrum handlowego pojawi się specjalna strefa, w której dzieci pod okiem instruktorów i rodziców stworzą makiety małych miejscowości i dużych miast. Będą one scenerią wyścigów ulubionymi modelami samochodów SIKU. Do wyboru małych miłośników motoryzacji będą zarówno klasyczne pojazdy, jak i samochody wyścigowe. 

Poznajemy zasady ruchu drogowego

W trakcie wspólnej zabawy instruktorzy zapoznają dzieci z najważniejszymi zasadami ruchu drogowego. Uczestnicy nauczą się znaczenia wybranych znaków drogowych i dowiedzą się, jak bezpiecznie zachowywać się w trakcie korzystania z transportu publicznego. 

Strefa konstruktora

Tworzenie form i budowli z klocków rozwija wyobraźnię i uczy orientacji w przestrzeni. Podczas spotkania z okazji Dnia Dziecka najmłodsi będą mogli stworzyć konstrukcje z klocków Geomag. Z magnetycznych patyczków i kuleczek powstaną niezwykłe trójwymiarowe konstrukcje. Ci, którzy lubią tworzyć bardziej realistyczne formy, będą mogli skonstruować budynki, a nawet całe miejscowości z prawdziwych cegieł, drewnianych desek i odpowiednich podstawek. To doskonała okazja, by sprawdzić się w roli architekta i wykonawcy budowli. 

Turniej gier planszowych

Gry planszowe to doskonała rodzinna rozrywka i sposób na spędzenie czasu razem. W trakcie wspólnej zabawy, dzieci ćwiczą logiczne myślenie i uczą się przestrzegać ustalonych zasad. 

Sobotnia zabawa będzie miała charakter turniejowy. To znaczy, że zwycięzcy poszczególnych etapów będą następnie rywalizować ze sobą. Nad przebiegiem turnieju będą czuwać mistrzowie gier, tłumacząc zasady i udzielając uczestnikom fachowych porad. Dla zwycięzców czekać będą nagrody (gry, puzzle, zabawki).

Na najmłodszych uczestników czekają również fabryka balonów, gdzie będzie można otrzymać balon w kształcie ulubionego zwierzątka, a także kolorowa wata cukrowa. 

 

Spotkanie pt. „Fascynujący Dzień Dziecka” odbędzie się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. W zabawie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl