Psi Patrol w Focus Bydgoszcz


2023-10-30
Psi Patrol w Focus Bydgoszcz Spotkaj się z bohaterami bajki i weź udział w konkursach!

Psi Patrol powraca! W sobotę 4 listopada bydgoski Focus zaprasza najmłodszych na niezwykłą przygodę tropem sympatycznych, czworonożnych bohaterów! W galerii na małych łowców przygód i fanów serialu animowanego „Psi Patrol” czekają specjalne rozgrywki. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w  konkursach z nagrodami. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 11.00-19.00, dlatego zbierajcie siły na dobrą zabawę!

 

Z okazji ekranizacji nowych przygód dzielnych piesków, CH Focus zaprasza najmłodszych wspólnie z filmowymi bohaterami do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych, nawiązujących do losów sympatycznych czworonogów filmu „Psi Patrol. Wielki Film”.

 

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwanie. W strefach zabaw na dzieci czekają do wykonania specjalne zadania. Na stanowisku Chase’a (policjanta) będą samodzielnie robić odblaski i uczyć sią zasad bezpiecznego poruszania po ulicach i chodnikach, zaś w strefie Rubble’a (budowniczego) – tworzyć przestrzenne puzzle. Dodatkowo w wydzielonej strefie na najmłodszych będą czekały zabawki z serii Psi Patrol, kolorowanki i arkusze ćwiczeń. Każde dziecko będzie mogło wyciąć i skleić maskę swojego ulubionego pieska.

 

Z kolei w zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz przybić piątkę ze swoim ulubionym bohaterem z filmu - ze Sky’em, Chasem, Rubblem i Marshallem! Ponadto na tle dużego standu stanie samochód Chase’a, do którego będzie można nie tylko wsiąść, ale też uruchomić w nim radio, światła czy klakson.

 

Ale to nie koniec atrakcji. Mali goście będą mogli wziąć udział również w multimedialnej zabawie, podczas której dowiedzą się, co mają im do powiedzenia sympatyczne pieski oraz obejrzą różne animacje z ich udziałem, wyświetlane na ekranie. Wolne chwile z kolei uprzyjemni najmłodszym zabawa na zjeżdżalni z basenem.

 

Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje odbywające się na specjalnej scenie, na którą spadł… meteoryt! Podobnie jak w najnowszym filmie o przygodach piesków, migający kolorowo meteor pojawi się na arenie i będzie towarzyszył gościom przez całą imprezę świecąc ogniście i wydając dźwięki. Uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w różnych grach i zadaniach, w tym również w jedynej w swoim rodzaju grze Psi Patrol Bingo, zdobywając atrakcyjne nagrody (filmowe gadżety).

 

Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi CH Focus 4 listopada, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie odbędzie się na parterze galerii, w pobliżu sklepu Smyk. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl