Port Łódź świętuje Dzień Kobiet


Port Łódź świętuje Dzień Kobiet
2018-03-07
Stanowiska do profesjonalnego makijażu oraz stylizacji fryzur, a także porady najlepszych łódzkich ekspertów zajmujących się tematyką urody – taką niespodziankę dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet przygotował Port Łódź. S

Stanowiska do profesjonalnego makijażu oraz stylizacji fryzur, a także porady najlepszych łódzkich ekspertów zajmujących się tematyką urody – taką niespodziankę dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet przygotował Port Łódź. Strefa beauty pojawi się w Atrium 8 marca, a skorzystać będzie można z niej do soboty 10 marca włącznie.

Przeczytaj również:

Jaki makijaż będzie odpowiedni do danego typu urody? Jak wykonać go szybko i profesjonalnie? Jak dbać o włosy i ich zdrowy wygląd? To odwieczne pytania, które codziennie przed lustrem zadaje sobie mnóstwo Pań. Z okazji Dnia Kobiet Port Łódź zaprosił do Centrum najlepszych w Łodzi mistrzów makijażu oraz stylistów fryzur, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wykonywania makijażu oraz tworzenia fryzur.

Specjaliści opowiedzą, jak dbać o siebie by każdego dnia wyglądać pięknie i z pewnością zaskoczą uczestniczki swoimi nowatorskimi i oryginalnymi pomysłami. Wszystko dziać będzie się w specjalnie zorganizowanej w Atrium (obok sklepu IKEA) strefie beauty. Przez trzy dni od 8 do 10 marca, w godzinach 12:00 – 19:00 każda Pani będzie miała okazję skorzystać z porad dotyczących urody i przejść metamorfozę pod okiem mistrzów. Aby wejść do strefy beauty wystarczy okazać paragon za zakupy dokonane w Porcie Łódź w dniach 8 – 10 marca na kwotę minimum 100 zł. W wydarzeniu przygotowanym z okazji Dnia Kobiet udział wezmą także makijażyści sklepu Sephora.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl