Pomidory w puszce marki Valfrutta – pełne smaku i włoskiego słońca


Pomidory w puszce marki Valfrutta – pełne smaku i włoskiego słońca
2018-02-20
W trakcie chłodnych miesięcy szczególnie mocno odczuwamy brak świeżych, pełnych smaku pomidorów. Na szczęście nie musimy czekać, aż do lata by pojawiły się one na naszych stołach.

Z rozwiązaniem przychodzi marka Valfrutta, oferująca wysokojakościowe, pomidory krojone dostępne w kilku wariantach smakowych.

Pełnia smaków

Aromatyczne, a przy tym soczyste pomidory stanowią kwintesencję włoskiej kuchni. Ciężko wyobrazić sobie bez nich pizzę, sosy do makaronów czy chrupiące bruschetty. Aby móc raczyć się zarówno tymi, jak i wieloma innym potrawami przez cały rok wystarczy skorzystać z oferty marki Valfrutta. Znajdziemy w niej najwyższej jakości pomidory krojone odmiany okrągłej, które swój smak i dojrzałość zawdzięczają promieniom włoskiego słońca oraz konfekcjonowaniu tuż po zebraniu. Przetwory marki Valfrutta dostępne są w 400 g łatwo otwieralnych puszkach. Do wyboru mamy kilka wersji: krojone klasyczne oraz z dodatkami: czosnkiem, ziołami lub bazylią. Każda z propozycji stanowi wyborny komponent, przy pomocy którego z łatwością przygotujemy szereg wyjątkowo apetycznych potraw przenoszących nas swym smakiem wprost do słonecznej Italii. 

 

Masa netto: 400 g

Cena rekomendowana:  3,99 zł

 

Nadesłał:

flypr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl