Olejek do ciała Tajemnica piękna od Kneipp


Olejek do ciała Tajemnica piękna od Kneipp
2016-04-19
Kneipp® – Olejek do ciała Tajemnica piękna – nieoceniony w pielęgnacji ciała, wygładza, regeneruje, nawilża i odżywia dzięki kompozycji 4 wartościowych, naturalnych olejków: arganowego, maruli, rącznika i oliwy z oliwek. Naturalne olejki od wieków były sekretem urody kobiet na całym świecie i bogatym źródłem cennych składników, które pomagają w zachowaniu dobrej kondycji skóry. Ostatnio sięgamy po nie coraz chętniej i korzystamy z ich naturalnych wartości. Aby zadbać o właściwy stan skóry, warto sięgać po sprawdzone, wszechstronnie i skutecznie pielęgnujące olejki. Ważne jest, aby nie zawierały olejów mineralnych, parafinowych czy silikonowych. Najlepszym wyborem są olejki roślinne, których struktura kwasów tłuszczowych jest bardzo podobna do struktury naszej skóry, tak, że olejki roślinne mogą być bardzo dobrze i całkowicie przez nią wchłaniane. Oleje mineralne pozostają na skórze i tworzą na jej powierzchni rodzaj bariery, jeśli do tego dodamy regularną aplikację, z wykorzystaniem elementów masażu, to nasza skóra będzie zdrowa, zadbana, po prostu piękna.

O wszystkie elementy wypielęgnowanej skóry pozwala zatroszczyć się nowość w ofercie kosmetyków pielęgnacyjnych Kneipp® - Olejek do ciała Tajemnica piękna.


Kneipp® Olejek do ciała Tajemnica piękna

poj. 100 ml, cena 27,99 zł

W czym tkwi tajemnica piękna? Olejek do ciała Tajemnica piękna to kompozycja czterech wartościowych, naturalnych olejków, które pozwalają na intensywną i skuteczną pielęgnację skóry. Dodatkowo zapewniają jej optymalne nawilżenie. Skóra jest miękka i gładka za sprawą drogocennego i szlachetnego olejku arganowego, bogatego w witaminę E i kwasy Omega. Pielęgnację oraz wzmacnianie bariery ochronnej zapewnia olejek marula.  Poza tym olejek z rącznika (olej rycynowy) natłuszcza skórę, a więc pomaga w walce z jednym z najczęściej występujących problemów, czyli jej niedostatecznym nawilżeniem. Olejek do ciała Tajemnica piękna zawiera także oliwę z oliwek o regenerującym działaniu. Aksamitna, gładka skóra otulona subtelnym, egzotycznym zapachem, taki efekt zapewnia systematycznie stosowany olejek Tajemnica piękna.

Zalety produktu:
  • kompozycja czterech wartościowych, naturalnych olejków
  • aksamitnie miękka, gładka skóra
  • bez barwników i konserwantów
Aby wszechstronnie zadbać o skórę - zarówno o jej zdrowie, jak i wygląd - warto sięgnąć po naturalny Kneipp® Olejek do ciała Tajemnica piękna. Olejek doskonale nakłada się zaraz po prysznicu, czy kąpieli, na wilgotną jeszcze skórę. Wystarczy delikatnie rozprowadzić go na ciele, kolistymi ruchami, lekko wmasowując.

Dostępny na wyłączność w sieci: Hebe

Ofertę olejków do masażu i pielęgnacji Kneipp uzupełniają Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra, Bio-Olejek do ciała, Ujędrniający Olejek do ciała Piękne ciało oraz olejki do masażu: Kwiat Migdała Jedwabna skóra, Diabelski Pazur, Arnika i Ylang Ylang.

Więcej informacji na: http://www.kneipp.pl
Facebook i instagram: Kneipp Polska
blog: http://swiatkneippa.com

Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kneipp
http://kneipp.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl