Nowość od firmy Konspol: pasztecik dla dzieci


2019-01-28
Firma Konspol rozszerza swoją linię produktową dedykowaną najmłodszym. Tym razem do linii Żarłaki dołącza pasztecik z królikiem. Charakteryzuje go przyjazna szata graficzna i wyjątkowy smak, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym maluchom.

To doskonałe uzupełnienie oferty marki o kolejne produkty z czystą etykietą.

Pasztecik przyjazny dzieciom

Pasztecik z królikiem z linii Żarłaki to wyjątkowy smak stworzony z myślą o najmłodszych. Nowość od marki Konspol to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konsumentów, którzy szukają produktów bez sztucznych dodatków. Pasztet dzięki swojej konsystencji idealnie sprawdzi się na pachnących i apetycznych kanapkach. Tę pożywną i zdrową przekąskę szczególnie docenią Ci, dla których ważne są walory smakowe. Cechą szczególną produktu jest jego dobry skład – mięso z kurczaka z dodatkiem delikatnego i bardzo zdrowego, polecanego szczególnie małym dzieciom mięsa z królika, które charakteryzuje się wysoką zawartością białka a niską zawartością tłuszczu i cholesterolu. Co ważne – pasztet nie zawiera dodanych konserwantów, glutenu oraz laktozy. Pozostałymi produktami z linii Żarłaki są kabanosy z kurczaka, polędwica z kurczaka i parówki. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl