NoVa Park zaprasza na Piżamową Masę Rowerową


2019-06-14
Przed nami kolejna masa rowerowa, której partnerem jest NoVa Park. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie PIŻAMA PARTY! Przejażdżka ulicami Gorzowa wystartuje w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30 spod Placu Grunwaldzkiego. Swój finał będzie mieć pod NoVa Park.

Masa rowerowa w Gorzowie to już tradycja. Przejazdy miłośników jednośladów ulicami miasta są regularnie organizowane od kilku lat. Najbliższa edycja będzie jednak nietypowa. Gorzowianie wyruszą w miasto w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30 ubrani w … piżamy! Na uczestnika oraz uczestniczkę wydarzenia ubranych w najbardziej oryginalne piżamy czekają upominki – odpowiednio karta podarunkowa na zakupy w salonie 4F w NoVa Park i gadżety oraz karta podarunkowa na zakupy w salonie Apart w NoVa Park i gadżety. Dodatkowo, każdy rowerzysta biorący udział w masie rowerowej otrzyma niespodziankę – fluorescencyjną opaskę.

 

Trasa „Piżamowej Masy Rowerowej” będzie przebiegać ulicami: Plac Grunwaldzki – Mieszka I – Roosvelta – Słowiańska – Fredry – Długosza – Marcinkowskiego – Matejki – Al. Konstytucji 3 Maja – Estkowskiego – Wybickiego – Jagiełły – Warszawska – Trasa Nadwarciańska – Kasprzaka – Koniawska – Wiatraczna – Kobylogórska – Most Koniawski – Mazowiecka – Przemysłowa – NoVa Park.

 

„Takiego przejazdu rowerowego Gorzów jeszcze nie widział! W najbliższą sobotę miłośnicy jednośladów opuszczą swoje sypialnie i udadzą się na piżamową przejażdżkę ulicami Gorzowa! Zapraszamy wszystkich do wspólnej jazdy! Wskakuj na rower i pokaż, że umiesz się bawić” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Piżamowa Masa Rowerowa wystartuje z Placu Grunwaldzkiego w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30. Trasa ulicami miasta o długości 13 kilometrów zakończy się o godzinie 21.30 na placu przed NoVa Park. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl