NoVa Park partnerem technicznym Samsung River Triathlon Series


NoVa Park partnerem technicznym Samsung River Triathlon Series
2023-05-31
Już po raz drugi NoVa Park wesprze Samsung River Triathlon Series podczas zawodów, które odbędą się w niedzielę 4 czerwca. Jako partner techniczny centrum udostępni swoją przestrzeń uczestnikom sportowych zmagań.

Meta czerwcowych zawodów Samsung River Triathlon Series umieszczona będzie przed głównym wejściem do NoVa Parku. Nieopodal stanie również scena, na której zostaną wręczone laury zwycięstwa. Dzień przed zawodami przy NoVa Parku pojawi się Biuro Zawodów, w którym zawodnicy od godziny 18.00 do 19.00 będą mogli odbierać pakiety startowe. Biuro będzie otwarte dla uczestników również 4 czerwca od 7.30 do 9.30. Fani triathlonowej rywalizacji będą mogli dopingować uczestników na całej trasie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Zawody z cyklu Samsung River Triathlon Series odbywają się nie tylko na ziemi lubuskiej, ale również w Wielkopolsce oraz na ziemi łódzkiej. Organizatorem sportowych zmagań jest Fundacja „Jeszcze więcej sportu”.

 

NoVa Park od lat wspiera inicjatywy sportowe na terenie Gorzowa, co wpisuje się w ideę promowania zdrowego stylu życia i różnorodnych aktywności. Możliwość bycia partnerem technicznym Samsung River Triathlon Series pozwoli przybliżyć klientom galerii następną dyscyplinę sportową i po raz kolejny być w centrum najważniejszych gorzowskich wydarzeń.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl