Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa


Mammobus zaparkuje w Galerii Zaspa
2019-10-01
Jest takie badanie – szybkie, proste i bezbolesne, które może uratować życie wielu kobiet. Mowa o mammografii. Galeria Zaspa zaprasza do Mammobusa, gdzie każda z pań będzie mogła skontrolować swoje zdrowie.

W najbliższy piątek, 4 października, na terenie Centrum pojawi się specjalny autobus, w którym wszystkie panie w wieku 50-69 lat będą mogły nieodpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia. Takie profilaktyczne badania są niezwykle ważne. Po pierwsze pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe i umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy. Po drugie, dzięki nim można szybko rozpocząć leczenie zwiększające szanse na całkowite wyzdrowienie.

 

Warto więc wybrać się w najbliższy piątek do Galerii Zaspa i poświęcić kilka minut tylko sobie. W godzinach 09:00-17:00 na parkingu Centrum czekać będzie Mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą badania – każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś). Mammografia zostanie wykonana bezpłatnie kobietom z grupy refundacyjnej – w wieku od 50 do 69 lat. Natomiast panie w wieku powyżej 35 lat będą mogły skorzystać z badania w cenie 80 złotych.

 

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl