Mammobus przyjedzie do Galerii Zaspa


Mammobus przyjedzie do Galerii Zaspa
2020-02-04
Drogie Panie – czy w Waszych postanowieniach noworocznych znalazł się punkt: zadbam o zdrowie? Jeśli tak, to wspaniale.

Jeśli nie – warto go jeszcze dopisać! I od razu wziąć sprawy w swoje ręce i wykonać pierwsze bardzo ważne badanie. Galeria Zaspa zaprasza w najbliższy czwartek do skorzystania z mammografii.

 

Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet. W początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Tymczasem regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe oraz umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia. Warto więc przyjść w najbliższy czwartek (6 lutego) do Galerii Zaspa i odwiedzić specjalny autobus, w którym każda pani będzie mogła wykonać profilaktyczne badanie mammograficzne. Kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie. Panie z nierefundowanej grupy wiekowej, które ukończyły ponad 35 lat, mogą zbadać się po dokonaniu opłaty w wysokości 80 złotych. Badanie jest całkiem bezbolesne i trwa tylko chwilę.

 

Mammobus stanie na parkingu w okolicach sklepu Zoo Karina i będzie czynny w godzinach 9:00-17:00.

 

UWAGA! Na badania wymagana jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55

Kolejna szansa na badanie będzie 5 marca.

 

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl