Laboratorium Naturella na VIVANESS 2018


Laboratorium Naturella na VIVANESS 2018
2018-02-09
W dniach od 14 do 17 lutego 2018 r. w Centrum Wystawowym w Norymberdze odbędą się największe w Europie, Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Kosmetyków Naturalnych i Organicznych Vivaness 2018.
Przeczytaj również:
Natura od zawsze uważana jest za źródło energii i najlepszego dostawcę aktywnych składników do holistycznej pielęgnacji i podkreślania naturalnego piękna. Tego samego zdania jest polska firma - Laboratorium Naturella, tegoroczny uczestnik targów VIVANESS.
Laboratorium Naturella to biotechnologiczna firma badawczo-wdrożeniowa, oferująca naturalne kosmetyki OnlyBio i środki czystości OnlyEco. Tworzą je pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystkie produkty obu marek są wegańskie i biodegradowalne, a ponadto zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Jako jedyne na rynku posiadają wytwarzaną przez mikroorganizmy, naturalną biosurfaktynę z rzepaku, co zainteresowało organizatorów tegorocznej edycji targów kosmetycznych VIVANESS.
VIVANESS to wydarzenie, które w unikalny sposób łączy tradycję z nowoczesnością a także pionierów w branży z nowymi przybyszami z międzynarodowego sektora kosmetycznego.
Miła atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych zarówno producentom kosmetyków naturalnych, jak i ich nabywcom.
Prezentowane tam produkty skierowane są do profesjonalnych kanałów sprzedaży, takich jak międzynarodowe sieci drogeryjne, sklepy oferujące specjalistyczne artykuły ekologiczne, a także wyspecjalizowane sklepy internetowe, drogerie, perfumerie i apteki.
Poprzez połączenie doboru wysokiej klasy, naturalnych składników, jak również ich innowacyjny sposób pozyskiwania i zastosowania w produktach, marki OnlyBio i OnlyEco mają szansę podbić rynek międzynarodowy. Aby szanse na to zwiększyć, w styczniu b.r. firma i jej produkty przeszły z wynikiem pozytywnym audyt certyfikacyjny na zgodność z międzynarodowym standardem naturalności COSMOS/EcoCert (jako nieliczne w Polsce).

Nadesłał:

Anna Gawrys

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~BioFlavia, 2018-02-25 07:54:06

    Naturalne żele do kąpieli i szampony Laboratorium Naturella można znaleźć w sklepie www.bioflavia-eko.pl

  • avatar
    ~joahum, 2018-02-17 16:03:57

    a ja codziennie trenuje jogę tak jak sobie założyłem https://www.vivus.pl/moje-finanse/najnowsze-porady/jak-zmienic-swoje-zycie-w-nowym-roku-planer-noworocznych-postanowien/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl