Kuchenne eksperymenty i wspólna zabawa z okazji Dnia Dziecka


2023-06-01
Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Dziecka? Ciekawą propozycję znajdziesz w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. W sobotę 3 czerwca od godziny 11.00 do godziny 17.00 będzie można przekonać się, że przygotowywanie potraw może być pasjonującą naukową przygodą.

W samo południe na dzieci będzie czekał słodki upominek – porcja waty cukrowej! Wstęp wolny.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Z okazji Dnia Dziecka na sobotę 3 czerwca Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaplanowało spotkanie, podczas którego na dobrą zabawę mogą liczyć i dzieci, i ich rodzice.

Kuchenne eksperymenty

Warto pamiętać, że kuchnia to nie tylko miejsce, gdzie powstają ulubione smaki, lecz również niezwykłe laboratorium, w którym substancje łączą się ze sobą i tworzą potrawy. W sobotę 3 czerwca podczas spotkania w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna będzie można dowiedzieć się czym jest kuchnia molekularna i przekonać się, jak ważną rolę odgrywają w niej chemia i fizyka. 

Wykonywanie lodów w obłokach dymu sprawi, że dzieci zapamiętają tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka na długo, a kolorowe koktajle i smerfastyczne desery pobudzą wyobraźnię wszystkich uczestników. Podczas spotkania będzie można poznać sposoby na wykorzystanie dostępnych w każdej kuchni produktów, by stworzyć kulinarne arcydzieła. W menu pojawia się także kawior owocowy, molekularna pianka z soku, dymiące lemoniady „Smoczy oddech”. 

30-minutowe warsztaty odbędą się 6 razy w ciągu dnia o godzinach: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00.

Warsztaty dla bystrzaków

Mali uczestnicy spotkania będą mogli wziąć również udział w naukowych warsztatach. Podczas wspólnie spędzonego czasu przekonają się, że nauka może być dobrą zabawą. W trakcie bezpłatnych zajęć powstaną, m.in. elektryczny balon, rozkwitający papierowy kwiat, magnetyczna wędka czy cukierkowy kalejdoskop. 

Zabawy kreatywne

Dzień Dziecka to czas na beztroską zabawę. W trakcie zajęć dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i przygotować korony. Będzie to doskonały rekwizyt do zabaw w królestwo, którym władają sprawiedliwe królowe i dzielni królowie. Będzie można również spróbować sił i stworzyć kolorowe stworki z balonów. 

Rodzinne spotkanie z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl