Elever Cosmetics zorganizował influencerski wyjazd świąteczny do Miami


Elever Cosmetics zorganizował influencerski wyjazd świąteczny do Miami
2022-12-20
Influencerki i modelki współpracujące z marką spędziły czas w Miami.

Elever Cosmetics, luksusowa marka kosmetyków, zaprosiła do Miami największe polskie influencerki oraz modelki na co dzień współpracujące z marką. W wyjeździe wzięły udział Jessica Mercedes Kirschner, Małgorzata Guzowska i Ludwika Cichecka. Wyjazd został zwieńczony świąteczną sesją zdjęciową marki z udziałem światowej sławy fotografa Mario Alzate.

- To dla nas zaszczyt, że jedne z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek zaufały naszej spółce portfelowej - jest to potwierdzenie wysokiej jakości produktów oferowanych przez Elever Cosmetics. Dotychczasowe współprace okazały się strzałem w dziesiątkę. Postanowiliśmy więc pójść o krok dalej i oprócz standardowych działań związanych z promocją produktów w kanałach społecznościowych, zaproponować dziewczynom wspólny wyjazd. Liczymy, że akcja ta przyniesie szereg korzyści i pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność marki - komentuje Piotr Zagożdżon, wiceprezes funduszu inwestycyjnego Zago Capital I.

Podczas wspólnego odkrywania miasta dziewczyny brały udział w zajęciach jogi na plaży w Miami Beach, uprawiały sporty, uczestniczyły w targach sztuki Art Basel czy korzystały z zabiegów SPA. Zwieńczeniem wyjazdu była specjalna świąteczna sesja zdjęciowej marki z udziałem światowej sławy fotografa - Mario Alzate.

- Blue Banana Production organizuje sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe w najpiękniejszych miejscach na świecie, jak np. Tulum, Ibiza, Nowy Jork czy właśnie Miami. Realizowana wspólnie z Elever Cosmetics kampania promocyjna miała na celu wzrost świadomości marki Elever wśród klientów, pokazanie jej stylu życia, jak i zwiększenie sprzedaży produktów oraz rozpoznawalności brandu w social mediach. Jestem przekonany, że to nie była nasza ostatnia wspólna inicjatywa - komentuje Mateusz Bogulski, CEO Blue Banana Production.

Wyjazd miał miejsce w dniach 3-6 listopada. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja News

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl