Dołącz do sportowego wyzwania: Wiosłuj dla WOŚP w CH RONDO


Dołącz do sportowego wyzwania: Wiosłuj dla WOŚP w CH RONDO
2024-01-24
W niedzielę handlową 28 stycznia w CH RONDO odbędzie się kolejna edycja akcji „Wiosłuj dla WOŚP”, dzięki której każdy mieszkaniec Bydgoszczy i okolic będzie mógł przyłączyć się do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku zbiórce będzie przyświecać cel: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

„Wiosłuj dla WOŚP” to doskonała okazja do wspólnego działania na rzecz potrzebujących oraz wsparcia najważniejszej polskiej inicjatywy charytatywnej. CH RONDO zaprasza każdego, niezależnie od wieku, płci, kondycji czy poziomu doświadczenia wioślarskiego, do udziału w tej sportowej inicjatywie.

W tym roku centrum dołącza do rywalizacji z 11 innymi centrami handlowymi z całej Polski. O wygranej zadecyduje udział jak największej liczby osób z danego miasta w wyzwaniu, a nie długość przepłyniętego dystansu, ponieważ każdy klient ma za zadanie przepłynąć równo 500 metrów na ergometrze – w swoim tempie, bez żadnych dodatkowych obostrzeń. W zeszłorocznej edycji akcji w CH RONDO, w wyzwaniu wzięło udział ponad 250 uczestników. Czy teraz uda się pobić ten wynik? Przekonamy się w najbliższą niedzielę handlową!

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy przyjść do CH RONDO w niedzielę 28 stycznia w godz. 10.00-18.00. Każdy uczestnik, który pokona dystans 500 metrów na ergometrze wioślarskim, otrzyma specjalny certyfikat. Najważniejsze jest zaangażowanie i chęć wsparcia, a nie prędkość.

Dla aktywnych uczestników przygotowano bezpłatny poczęstunek oraz strefę sportową dla najmłodszych. Będą także darmowe atrakcje dla całych sportowych rodzin!

„Wiosłuj dla WOŚP” w CH RONDO to nie tylko szansa na aktywność fizyczną, ale przede wszystkim wyraz solidarności i wsparcia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dołącz do nas w tej szczytnej inicjatywie!

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl