Diflos – efektywne wsparcie jelit Twojej rodziny!


Diflos – efektywne wsparcie jelit Twojej rodziny!
2021-01-04
Bakterie probiotyczne to żywe kultury bakterii mające dobroczynny wpływ na nasz organizm. Ich regularne stosowanie jest jedną z najbardziej efektywnych metod pomagających w utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej układu pokarmowego.

Jednymi z najczęściej przyjmowanych są bakterie kwasu mlekowego np. szczepy z rodzaju Lactobacillus, które naturalnie występują w ludzkich jelitach. Suplement diety Diflos zawiera żywe, mikroenkapsulowane kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, jednego z najlepiej przebadanych szczepów.

Co więcej, Diflos to produkt, który uzupełni naturalną mikroflorę jelitową całej rodziny*. Może być stosowany od pierwszych dni życia - już u noworodków. Dedykowany jest także niemowlętom, dzieciom, dorosłym oraz kobietom w ciąży. Dodatkowo, Diflos może być stosowany przez osoby, które nie tolerują białek mleka krowiego, laktozy i glutenu.

Diflos – jakość, która zobowiązuje!

Diflos to innowacyjne suplementy diety w postaci kropli i kapsułek, wyprodukowane przy użyciu technologii mikroenkapsulacji. Na czym polega ta technologia? Mikroenkapsulacja probiotyków to zabezpieczenie bakterii specjalną osłonką przed destrukcyjnym działaniem soków żołądkowych. Dlatego kolonizacja jelita przez mikroenkapsulowane bakterie jest dużo bardziej efektywna, niż w przypadku bakterii podawanych bez dodatkowej otoczki. Tym samym, dzięki mikroenkapsulacji, do miejsca przeznaczenia, czyli do jelita, dociera co najmniej 90% bakterii probiotycznych. Ponadto, mikroenkapsulacja pozwala na zmniejszenie ilości bakterii probiotycznych w preparacie, zwiększa bezpieczeństwa jego stosowania oraz wydłuża terminu przydatności do użycia.

 

*Poznaj rodzinę suplementów diety  Diflos!

DIFLOS –  innowacyjny produkt w kroplach, przeznaczony dla noworodków, niemowląt, dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży

 

5 kropli zawiera 1 miliard mikroenkapsulowanych żywych komórek bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, co odpowiada 5 mld liofilizowanych bakterii.

Zalecane dawkowanie: niemowlęta i dzieci do 12. roku życia 5 kropli

Pojemność: 5 ml

Cena: 10 zł


Diflos 30 – produkt w postaci kapsułek, przeznaczony dla niemowląt, dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży.

Kapsułkę można łatwo otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w płynie o temperaturze pokojowej.

1 kapsułka zawiera 0,6 miliarda mikroenkapsulowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

0,6 mld mikroenkapsulowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG odpowiada 3 mld liofilizowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG

Zalecane dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Diflos 30 Opakowanie zawiera: 30 kapsułek

Cena: 16 zł

 

Diflos 60 – produkt w postaci kapsułek, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat, dorosłych i kobiet w ciąży.

Kapsułkę można łatwo otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w płynie o temperaturze pokojowej.

1 kapsułka zawiera 1,2 miliarda mikroenkapsulowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

 1,2 mld mikroenkapsulowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG odpowiada 6 mld liofilizowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Diflos 60 Opakowanie zawiera: 20 kapsułek

Cena: 16 zł

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl