DB Schenker i Polpharma na forum liderów sektora farmaceutycznego


DB Schenker i Polpharma na forum liderów sektora farmaceutycznego
2019-10-15
DB Schenker i Polpharma wystąpią na Forum Pharma 360° Planet organizowanym dla liderów sektora farmaceutycznego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 października w Warszawie.

Operator logistyczny wraz z firmą Polpharma podzielą się swoją wiedzą w zakresie analizy ryzyk i kosztów ukrytych, a także poruszą kwestię bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw.

– Logistyka leków to złożony proces, wymagający świadomego zarządzania ryzykiem i postępowania zgodnie z restrykcyjnymi przepisami prawa farmaceutycznego. Od właściwej obsługi tych przesyłek zależy zdrowie i życie ludzi. Dopiero gdy sobie to uzmysłowimy, możemy w pełni odpowiedzialnie podejść do technicznych aspektów związanych z rodzajem czy jakością serwisu – mówi Norbert Pająk, Kierownik Rozwoju VM Healthcare w Biznesie Lotniczym w DB Schenker, który wraz z Agatą Polaszewską, Kierownikiem Działu Transportu i Odpraw Celnych w Grupie Polpharma Polska poprowadzą sesję pt. „Jak ugryźć milion dolarów w Bezpiecznym Łańcuchu Lotniczym – oczami praktyków”.

Eksperci zwrócą uwagę, dlaczego w realizacji procesów dla branży farmaceutycznej tak istotne jest stworzenie wewnętrznych procedur i dokładne stosowanie się do obowiązujących przepisów, mimo że czasami działania wymagają zwiększania nakładów finansowych i czasu. Logistyka dla branży farmaceutycznej wymaga dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta oraz zapewnienia dedykowanych rozwiązań. We współpracy kluczowe jest przede wszystkim zaufanie, bezpieczeństwo i jakość, zarówno w aspekcie biznesowym jak i ludzkim.

– W DB Schenker bardzo poważnie podchodzimy do takich wartości jak odpowiedzialność i etyka w biznesie, są one tak samo istotne jak dokumenty, które podpisujemy – wyjaśnia Norbert Pająk.

Schenker sp. z o.o. jest globalnym operatorem logistycznym należącym do Grupy Deutsche Bahn. Oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne obejmujące transport lądowy, oceaniczny, lotniczy i logistykę magazynową. Zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Każdego dnia ponad 70 tysięcy pracowników dostarcza setki tysięcy towarów na całym świecie. W Polsce firma zatrudnia prawie 3000 osób i współpracuje z około 3000 kurierów.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~SchodyTipse, 2020-03-24 19:45:02

    Ale chyba juz znalazlem :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl