Czas na Fashion Weekend pełen stylu


Czas na Fashion Weekend pełen stylu
2019-09-23
Już 28 i 29 września Wrocław Fashion Outlet zaprasza na „Fashion Weekend” z modowym czasopismem Harper’s Bazaar. Podczas dwóch dni czeka wiele atrakcji dla miłośników mody i piękna

Jesienne stylizacje wymagają od nas poszukiwania wielu inspiracji – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego chcemy pomóc Dolnoślązakom w odkrywaniu magii jesiennych metamorfoz i wspólnie z redakcją miesięcznika Harper’s Bazaar zapraszamy ich na dwa dni pełne modowych inspiracji.

 

Przez cały weekend, od 28 do 29 września, na miłośników stylu czekają specjalne strefy przygotowane przez redakcję Harper’s Bazaar. W pierwszej strefie, moda i styl, będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji udzielanych przez doświadczone stylistki. Z kolei w strefie piękna odkryjemy swoją wyjątkowość korzystając z możliwości bezpłatnego makijażu, spotkania z fryzjerem, który doradzi nam na temat modelowania i układania włosów. Nie zabraknie tam również wsparcia z doświadczonych ekspertek tworzących manicure. Na miejscu będzie można skorzystać także z doradztwa urodowego. Ostatnia strefa – czerwonego dywanu – to nie lada gratka dla miłośników wyjątkowych ujęć, które można zamieścić na Facebooku, Snapchacie, czy Instagramie. Na miejscu będzie można wykonać niezwykłe fotografie m.in. na tle specjalnej okładki Harper’s Bazaar.

Dla miłośników zakupów, którzy dołączyli Wrocław Fashion Club czeka dodatkowa niespodzianka. O każdej pełnej godzinie pierwsze 15 osób, które dokonało transakcji zarejestrowanych w programie lojalnościowym Wrocław Fashion Outlet na minimum 200 złotych otrzyma upominki ufundowane przez partnerów popularnego tytułu modowego.  Przez dwa dni także 10 Dolnoślązaków skorzysta ze wspólnych zakupów ze stylistkami Harper’s Bazaar. Efekty stylowej metamorfozy zakończy dedykowana sesja fotograficzna wraz z niezbędnym makijażem. Dodatkowo uczestnicy akcji otrzymają pamiątkowe prenumeraty.

Nie tylko podczas nadchodzącego weekendu warto skorzystać z Wrocław Fashion Club. To specjalna aplikacja mobilna bądź tradycyjna karta, umożliwiająca otrzymanie kolejnych rabatów na podstawie wcześniejszych zakupów w sklepach, które uczestniczą w programie. Po zapisaniu się do akcji – wystarczy tylko okazać specjalną kartę lub aplikację mobilną w sklepach uczestniczących w programie, aby odkładać dodatkowe 5% wartości transakcji na przyszłe rabaty. W ramach Wrocław Fashion Club czekają również specjalne oferty promocyjne przygotowane z myślą o tych, którzy nie lubią przepłacać.

Stylowe atrakcje z Harper’s Bazaar we Wrocław Fashion Outlet czekają w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 9:00 do godz. 21:00. Udział w nich jest darmowy. Więcej inspiracji i informacji o zniżkach, a także na temat udziału we Wrocław Fashion Club, można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl