BenQ TH575: fascynujące emocje sportowe i magia świata gier na wielkim ekranie w domowym zaciszu


BenQ TH575: fascynujące emocje sportowe i magia świata gier  na wielkim ekranie w domowym zaciszu
2022-11-15
Imponująca jasność, niski input lag, tryby gamingowe i sportowe oraz wydłużona, 4 letnia gwarancja pozwalają zatracić się w zapierających dech w piersiach zmaganiach sportowych czy w cyfrowym świecie magicznych gier.

Na horyzoncie widać już wielkie wydarzenie sportowe, które po raz pierwszy odbędzie się zimą zamiast latem. BenQ, jeden z wiodących producentów projektorów DLP®, z dumą prezentuje swój nowy model TH575. Projektując ten niedrogi projektor DLP®, firma BenQ skoncentrowała się na możliwości odtworzenia w domowym zaciszu tej wyjątkowej, porywającej atmosfery stadionów i aren sportowych zmagań.

Rezultatem jest projektor o jasności 3800 ANSI lumenów, ze specjalnymi trybami, które intensyfikują wrażenia i radość z projekcji na dużym ekranie we własnych czterech ścianach. Dodatkowymi atutami są: niewielkie opóźnienie reakcji (input lag) - wynoszące zaledwie 16 ms (1080p przy 60 Hz) i automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych w pionie. Nie bez znaczenia jest także, przedłużona do 48 miesięcy (po zarejestrowaniu zakupu), gwarancja realizowana w trybie door-to-door.

Szybka instalacja w każdych warunkach

Możliwość uzyskania obrazu o przekątnej 100 cali z odległości 3,3 metra od powierzchni projekcyjnej czy nawet 150 cali z odległości 4,9 m sprawia, iż TH575 jest ekonomiczną alternatywą dla telewizorów z dużym ekranem. Automatyczna korekcja trapezowych zniekształceń obrazu znakomicie ułatwia łatwą i szybką aranżację projekcji na dowolnej powierzchni i uzyskanie wysokiej jakości obrazu nawet bez zaciemniania pomieszczenia.

Tryb sportowy  

Specjalny tryb sportowy w TH575 sprawia, że ​​odcienie skóry są naturalne, a zieleń murawy jest bardziej soczysta. Ponadto tryb wyróżnia i wzmacnia głos komentatora oraz wprowadza do domu całą atmosferę stadionu, w tym śpiewy i doping.

Tryb gry

Zintegrowany tryb gry poprawia wyświetlany obraz, dostrajając kontrast i gradację kolorów szczególnie w ciemnych i zacienionych scenach, dzięki czemu gracze mogą zdemaskować przeciwników nawet w najciemniejszych partiach obrazu i zauważyć ukryte sekrety. Dzięki krótkiemu, 16ms czasowi reakcji, TH575 zapewnia płynną rozgrywkę, umożliwiając interakcje w czasie rzeczywistym - idealny dla szybkich sportów, strzelanek, w których reakcja ma krytyczne znaczenie, czy na arenach bitew, w których liczy się czas.

Długa żywotność dzięki technologii DLP

Dzięki technologii projekcji DLP, zamkniętej, odpornej na kurz konstrukcji toru optycznego i żywotności lampy do 10 000 godzin, czy nawet 15 000 w trybie Smart Eco® lub Lamp Save projektor TH575 można eksploatować przez wiele lat praktycznie bez obsługowo i bez zauważalnego pogorszenia jakości obrazu.

Do 31 grudnia br. pnowy projektor dostępny jest w Polsce w specjalnej cenie detalicznej 3 000 zł. 

https://www.benq.eu/pl-pl/projector/gaming-projector/th575.html  

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl