Zadbaj o zdrowy balans na koniec roku


2021-12-27
Koniec roku to czas podsumowań. Grudzień sprzyja rozmyślaniom na temat mijających miesięcy i refleksji nad nadchodzącym czasem. Szczególnie warto zadbać o swoje zdrowie i odpowiedni balans w życiu. Dzięki temu będziemy spokojniejsi i wejdziemy w nowy rok z przytupem!

Grudzień czasem podsumowań

Każdy nowy rok wiąże się z zamknięciem nie tylko różnych spraw, ale i pewnego rozdziału. Możemy spojrzeć na minione miesiące z perspektywy i przeanalizować pewne sytuacje, wyciągając wnioski, które zaprocentują w przyszłości. To też doskonała pora na podsumowanie celów założonych na 2021 rok. Ile z nich udało Wam się osiągnąć? A ile niestety nie? Dzięki takiemu zestawieniu można realistycznie podejść do założeń na 2022 rok. Zamknięcie ważnego projektu w pracy, a może wymarzona podróż, w którą w końcu udało się wyruszyć? Takie założenia to także skarb, o którym warto pamiętać. To właśnie wyjątkowa i niepowtarzalna grudniowa atmosfera sprzyja refleksji, analizie i wyciąganiu wniosków. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej przygotować się na nadchodzący rok.

Jak wytrwać w postanowieniach?

Wchodzenie w nowy etap wiąże się z pewnymi zmianami. Mówi się „Nowy rok, nowy ja”, lecz jak wytrwać w nowych postanowieniach? Duże zmiany zaczynają się od tych najmniejszych, dzięki temu osiągnięcie zamierzonych zadań jest prostsze. A jeśli już zaczniemy spełniać te malutkie założenia, to zmotywuje nas do dalszych kroków. Dlatego zacznij od planowania tych mniejszych przedsięwzięć i powoli brnij w kierunku tych potężniejszych.

Trudności łatwiej przezwyciężać w grupie niż samemu. Dlatego kolejną złotą radą jest znalezienie kogoś, kto ma podobne postanowienia. Na przykład rozpoczęcie ćwiczeń. Wspieranie się nawzajem, śledzenie progresu, czy dzielenie się sugestiami, sprawi, że będzie nam trudniej porzucić podjęte postanowienie, a w chwilach słabości nie zostaniemy sami ze swoimi rozterkami.

Zadbaj o życiowy balans

Równowaga między życiem prywatnym a pracą jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Mimo wszystko wiemy jak o nią trudno... Jednak nie wolno zapominać o czasie na regenerację, ponieważ jest ona niezbędna! Dlatego pierwszym krokiem do osiągnięcia równowagi, jest odpoczynek! To właśnie wtedy nasz organizm regeneruje się i nabiera sił na dalsze działania.

Kiedy już wprowadzimy w życie tę z pozoru prostą rzecz, przyjdzie czas na suplementację. Nasz organizm inaczej pracuje w ciągu dnia i w nocy. Dlatego też w zależności od pory, potrzebuje zróżnicowanych składników. Jak je dostarczyć, aby idealnie dopasowały się do naszego zegara biologicznego? Najlepiej wybierając suplementację, która została stworzona, tak by  wesprzeć pracę wszystkich narządów w zależności od pory dnia. By spokojnie i bez zmartwień przywitać Nowy Rok, z pomocą przychodzi pakiet DuoLife Dzień i Noc, który jest unikalnym zestawem dwóch butelek wspomagających funkcjonowanie organizmu. Oba produkty to wyjątkowe połączenie wielu naturalnych składników, które stanowią codzienną dawkę zdrowia. Wśród nich znajdziemy vilcacorę zwiększającą odporność, aronię zapewniającą dobrą kondycję naczyń krwionośnych, aloes regulujący przemianę materii czy żeń-szeń poprawiający pamięć i zdolności regeneracyjne. Dostarczanie odpowiedniej ilości witamin i wartości odżywczych jest ważne, aby docierały one do komórek w całości i nie były wypłukiwane.

Nadchodzący okres z pewnością będzie dobrym czasem na ustalenie własnych planów na następny rok i podjęcie nowych wyzwań. Warto konsekwentnie i systematycznie przekładać te założenia na działania. Dzięki  kilku prostym zasadom upragniony efekt przyjdzie łatwiej i szybciej, a nasz organizm podziękuje nam za równowagę i spokój.

 

Więcej informacji znajdziesz na: myduolife.com  


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl