Wystawa zwierząt egzotycznych w Atrium Targówek! Zobacz niezwykłe okazy na własne oczy


2023-10-20
Już od 25 października w warszawskim centrum handlowym Atrium Targówek będzie można obejrzeć kilkadziesiąt okazów egzotycznych zwierząt. Wystawa potrwa do 10 listopada, a w każdą sobotę w czasie trwania wydarzenia będą towarzyszyć jej prelekcje i atrakcje dla najmłodszych.

Już od środy 25 października w centrum handlowym Atrium Targówek wielbiciele egzotycznych zwierzaków będą mieli szansę na własne oczy zobaczyć rzadkie okazy m.in. węży, jaszczurek, pająków, skorpionów czy owadów. Wystawa potrwa do 10 listopada i będzie otwarta w godzinach 10.00 – 21.00.

Na wielbicieli mocnych wrażeń czekają wyjątkowe gatunki zwierząt: boa różany, boa tęczowy oraz boa imperator - wspaniałe węże o niezwykłych wzorach. Pyton królewski, pyton tygrysi, pyton siatkowany oraz pyton dywanowy – giganty wśród węży, które robią ogromne wrażenie! Wśród mniejszych, ale nie mniej interesujących okazów do zobaczenia będą wąż zbożowy, lancetogłów mleczny oraz wąż smugowy.

Dla miłośników gadów przygotowano ciekawe okazy gekonów, takie jak eublefar lamparci i eublefar gruboogonowy, a także agamę brodatą, oraz tarczołuska sudańskiego. Ponadto obejrzeć będzie można smocze jaszczurki: scynk ognisty oraz żółtopuzik bałkański!

Nie zabraknie również wyjątkowych pająków, między innymi słynnych ptaszników. Wśród okazów znajdą się także skorpiony, patyczaki, straszyki, karaczany ozdobne, ślimak olbrzymi oraz żółw stepowy. Dla odważnych zaplanowano możliwość wzięcia do ręki i zrobienia sobie zdjęć ze zwierzętami!

W każdą sobotę, w czasie trwania wystawy, organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych odwiedzających galerię. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, pokolorować zwierzęta czy pomalować buzie w zabawne wzory. Z kolei o godzinie 12.00 i 13.00 odbędą się specjalne prelekcje edukacyjne dostępne dla wszystkich klientów centrum.

Dodatkowo, w tygodniu od godziny 10.00 do 14.00 odbędą się prelekcje na temat zwierząt egzotycznych dla szkół i przedszkoli. Zapisy dla placówek edukacyjnych możliwe są pod mailem atriumtargowek@g-cityeu.com. Ekspozycja ulokowana będzie na w pobliżu kawiarni Costa Coffee. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl