Wielkie wielkanocne babki dla klientów Serenady!


2018-03-22
Centrum Serenada postanowiło osłodzić swoim klientom przedświąteczny czas! Za każde 300 zł wydane na zakupy, klienci otrzymają w prezencie wielką 2kg babkę wielkanocną.

Już od 24 marca, za każde zakupy o wartości co najmniej 300 zł i udokumentowane maksymalnie dwoma paragonami, klienci Centrum Serenada otrzymają wielką babkę wielkanocną od Cukierni Adamek.


Aby otrzymać słodki upominek, należy zrobić zakupy w dowolnych punktach handlowych lub usługowych na terenie Centrum Serenada oraz zgłosić się w tym samym dniu do osoby obsługującej stoisko pro-sprzedażowe zlokalizowane w Centrum Serenada na Placu Spotkań poziom +1, przy wejściu od strony Multikina. Po zweryfikowaniu paragonu, pyszna wielkanocna babka trafia w ręce klienta.

Wielkanocne babki będą dostępne do wyczerpania zapasów, a ich odbiór obowiązuje wyłącznie za okazaniem paragonu z tego samego dnia.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej www.centrumserenada.pl

 

Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl