Świąteczny smak Pawełka od E.Wedel


Świąteczny smak Pawełka od E.Wedel
2021-12-10
Limitowana edycja! Bożonarodzeniowe portfolio marki E.Wedel co roku zaskakuje konsumentów nowościami, a także nowymi smakami dobrze znanych klasycznych wedlowskich słodkości. Z okazji zbliżających się świąt marka wzbogaca ofertę o limitowaną edycją kultowego batona. Mowa o Pawełku piernikowym, który gwarantuje słodko-korzenny smak, a także może uprzyjemnić nam czas przedświątecznych przygotowań.

Takiego połączenia jeszcze nie było! Pawełek piernikowy to wyjątkowa, limitowana nowość w ofercie świątecznej marki E.Wedel. Stanowi połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz charakterystycznego piernikowego nadzienia. Świąteczno-zimowy smak powstał dzięki, idealnie skomponowanym proporcjom. Sekretem tego kultowego produktu jest pyszny środek, czyli aksamitne, rozpływające się w ustach nadzienie, które z okazji zbliżających się świąt dostępne jest także o smaku piernika.

W stałej ofercie Pawełków znajdziemy pięć różnych smaków: śmietankowy, advocat, toffee oraz caffe latte oraz duo, który stanowi połączenie czekolady gorzkiej z białą karmelową.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl