Bajeczny ulubionym smakiem Polaków


Bajeczny ulubionym smakiem Polaków
2022-09-07
Mamy dowód! Mieszanka Wedlowska od lat towarzyszy Polakom zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji. Spośród pięciu różnych cukierków, okazało się, że jeden szczególnie podbił serca konsumentów. W odpowiedzi na preferencje Polaków, którzy miano ulubionego cukierka przyznali Bajecznemu, marka E.Wedel postanowiła rozszerzyć portfolio i dodać kolejną bajeczną nowość. Jest to Mieszanka Bajeczna Crunchy, w której znajdziemy aż trzy różne smaki cukierków: kultowy Bajeczny, a także nowe: Bajeczny Crunchy Kokos i Crunchy Karmel.

Czekoladowo - orzechowa masa z kawałkami kruchych wafelków i orzechów arachidowych, oblana oryginalną wedlowską czekoladą to znany konsumentom smak, zamknięty zarówno w formie batona, jak i cukierka Bajeczny. Wariant od lat pozostaje ulubieńcem Polaków wśród cukierków Mieszanki Wedlowskiej[1]. W związku z tym, marka E.Wedel postanowiła dostarczyć konsumentom nowe warianty smakowe z tej linii i rozszerzyć portfolio o wyjątkową Mieszankę Bajeczny Crunchy, w której znajdziemy aż trzy różne propozycje kultowego smaku. Do cukierka Bajecznego dołączył Bajeczny Crunchy Karmel z karmelizowanymi orzeszkami, dedykowany wielbicielom karmelowych nut smakowych oraz Bajeczny Crunchy Kokos, powstały z myślą o miłośnikach tego egzotycznego owocu.

Marka E.Wedel od zawsze wsłuchuje się w potrzeby konsumentów i na nie reaguje. Według naszego najnowszego badania, bezkonkurencyjnym zwycięzcą w walce o podniebienia i serca Polaków jest cukierek Bajeczny, który został doceniony nie tylko ze względu na smak, ale również ilość dodatków[2]. Co ciekawe, na drugim miejscu znalazł się Pierrot. Zgodnie z upodobaniem konsumentów, którym jedzenie cukierków kojarzy się głównie z chwilą przyjemności, postanowiliśmy stworzyć nową wersję Mieszanki Wedlowskiej - Mieszankę Bajeczny Crunchy z aż trzema wariacjami smakowymi. Na tym jednak nie koniec zmian. W klasycznej Mieszance Wedlowskiej nie znajdziemy już cukierka Pomarango, zastąpił go nowy smak - Kokosek. Jest to cukierek o wyjątkowo intensywnym kokosowym smaku, który został oblany oryginalną wedlowską czekoladą gorzką. Co więcej, w paczce pojawi się więcej Bajecznych i Pierrotów - dodaje Dominika Igielińska, Branded Content Manager E.Wedel

Nowości dostępne są już na sklepowych półkach. [1] Badanie CAWI na próbie N=1048 użytkowników cukierków czekoladowych, Maison&Partners, marzec 2021.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl