Sposób na naturalne odmłodzenie - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan


Sposób na naturalne odmłodzenie - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan
2019-08-21
Mezoterapia to powszechnie stosowany zabieg iniekcyjny, mający najczęściej działanie regenerujące lub odmładzające. Preparatem podanym podczas mezoterapii może być całkowicie naturalne, bo pochodzące z krwi Pacjenta, osocze bogatopłytkowe o zwiększonym stężeniu płytek krwi.

Mezoterapia osoczem ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim leczy problemy skóry, ale też efektywnie wspomaga walkę z łysieniem. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym znajduje się w ofercie specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. W Klinice Miracki w Warszawie, do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego HD PRP wykorzystywany jest system Magellan.Na czym polega wampirzy lifting?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to metoda w 100% naturalna. Do leczenia wykorzystywany jest bowiem preparat, który pochodzi z własnej krwi Pacjenta. W warszawskiej Klinice Miracki osocze bogatopłytkowe o wysokim stężeniu płytek krwi jest pozyskiwane za pomocą innowacyjnego systemu Magellan. Pierwszym etapem zabiegu osoczem bogatopłytkowym jest pobranie od Pacjenta krwi. Następnie, krew jest poddawana wirowaniu w specjalnym urządzeniu. Przygotowany preparat o wysokim stężeniu płytek krwi jest wstrzykiwany w leczony obszar. Zabieg mezoterapii nie wymaga podawania znieczulenia, jedyny ból odczuwany podczas zabiegu jest związany z iniekcją preparatu.

Po podaniu osocza bogatopłytkowego rozpoczyna się intensywna regeneracja tkanek. Dla kogo przeznaczona jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjna metoda odmładzania i zapobiegania starzeniu się skóry. Wampirzy lifting ma także inne zastosowania. Mezoterapia przeciwdziała łysieniu, m.in. łysieniu plackowatemu i nadmiernemu wypadaniu włosów. Terapia autologicznym preparatem wykazuje też dużą skuteczność w leczeniu leczeniu blizn i rozstępów. Iniekcja niezwykłego preparatu może dotyczyć różnych partii ciała. Odmłodzeniu poddawane są głównie twarz, szyja, dekolt i dłonie, ale preparat podaje się też w inne okolice, m.in. w skórę głowy, w przypadku leczenia łysienia. Terapia osoczem bogatopłytkowym ma także zastosowanie w przyspieszaniu rekonwalescencji po innych, bardziej inwazyjnych zabiegach. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów odmładzających. Wszelkie powikłania, skutki uboczne czy odrzucenie podanego osocza są wykluczone, dzięki zastosowaniu całkowicie naturalnego preparatu. Zabieg jest odpowiedni dla osób mających uczulenie na substancje stosowane w innych zabiegach odmładzających. Warszawska Klinika Miracki to jedna z placówek w której można skorzystać z posiada mezoterapii osoczem bogatopłytkowym systemem Magellan. Posiada ona 3 urządzenia do tego zabiegu.Efekty mezoterapii osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting daje spektakularne efekty w krótkim czasie. Pierwsze rezultaty można obserwować już po pierwszej sesji, a dla ich wzmocnienia można skorzystać z kolejnych zabiegów. Mezoterapia mająca na celu odmłodzenie wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę, przywraca jej napięcie i poprawia koloryt. Pobudzenie tkanek do regeneracji przez autologiczny preparat powoduje, że blizny i rozstępy są wyraźnie mniej widoczne już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia stosowana do leczenia łysienia hamuje wypadanie włosów i sprawia, że odrastające włosy są mocniejsze. Niezależnie od tego jaki obszar jest poddawany zabiegowi, nie wymaga on rekonwalescencji. Bezpośrednio po mezoterapii Pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

Szczegółowe informacje o mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan znajdziesz pod adresem: https://klinikamiracki.pl/osocze-bogatoplytkowe/

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl