PORTFOLIO LODÓW E.WEDEL 2022


PORTFOLIO LODÓW E.WEDEL 2022
2022-04-07
Poznaj portfolio Lodów E.Wedel na 2022 rok.

 Lody E.Wedel OH! Słony karmel

Obłędny smak lodów słony karmel E.Wedel OH! gwarantuje prawdziwą, słodko-słoną przyjemność. Wszystko za sprawą kremowej, śmietankowej masy lodowej z pysznym sosem o smaku solonego karmelu i polewie z wedlowskiej czekolady białej, w której zatopiono karmelizowane orzeszki. To prawdziwy, lodowy hit – nie przejdziesz obok nich obojętnie!

 

Sugerowana cena: 4,99 zł

 

Gramatura: 100 ml

 

 Lody E.Wedel OH! Czekolada 

 

Kochasz klasyczne warianty z odrobiną wariacji? Spróbuj lodów czekoladowych E.Wedel OH! Ich sekretem jest śmietankowo-czekoladowa masa lodowa, oblana oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Ale to nie wszystko! W niezwykle pysznej polewie zatopiono kawałki kruchych ciasteczek. 

 

Gramatura: 100 ml

 

Sugerowana cena: 4,99 zł

 

 Lody E.Wedel OH! Wanilia

 

Lody waniliowe E.Wedel OH! to prawdziwa klasyka smaku. Ich wyjątkowość to zasługa niezwykle kremowej masy lodowej, którą oblano oryginalną wedlowską czekoladą mleczną z zanurzonymi w niej kawałkami migdałów. Klasyczna przyjemność zawsze na czasie!

 

Gramatura: 100 ml

 

Sugerowana cena: 4,99 zł

 

Lody E.Wedel OH! Truskawka 

 

Lody truskawkowe E.Wedel to przyjemnie owocowa propozycja. Ich niecodzienny smak to zasługa połączenia kremowej masy lodowej, która powstała na bazie jogurtu greckiego, z sorbetem truskawkowym. Całość oblano oryginalną wedlowską czekoladą białą, w której zatopiono kawałki pysznych truskawek.

 

Gramatura: 100 ml

 

 

Sugerowana cena: 4,99 zł 

 

Lody w kubku E.Wedel OH! Wanilia

 

 

Lody w kubku E.Wedel OH! to istna przyjemność. Propozycja łączy w sobie kremową, waniliową masę lodową z dropsami z mlecznej czekolady. Całość ukryto pod taflą z oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej z zatopioną w niej kostką E.Wedel. 

 

Gramatura: 460 ml

 

 

Sugerowana cena: 15,99 zł  

 

 Lody w kubku E.Wedel OH! Słony karmel  

 

Lody słony karmel w kubku E.Wedel OH! to przyjemność, której nie można się oprzeć. Na ich wyjątkowość wpływają kremowa masa lodowa z sosem o smaku słonego karmelu oraz pyszne dodatki w postaci karmelizowanych orzeszków arachidowych i dropsów z czekolady białej karmelowej. Ten unikalny środek przykrywa tafla z czekolady białej karmelowej, w której ukryto kostkę E.Wedel. 

 

Gramatura: 460 ml

 

 

Sugerowana cena: 15,99 zł  

 

LINIA LODÓW INSPIROWANA TABLICZKAMI E.WEDEL

 

Lody E.Wedel Peanut Butter & Śmietanka 

 

 

Lody E.Wedel Peanut Butter & Śmietanka stanowią doskonałe połączenie kremowej masy lodowej z pastą orzechową oraz czekoladą białą karmelową. Ich wyjątkowy smak inspirowany jest tabliczką czekolady białej karmelowej od E.Wedel. Propozycja dostępna jest w pudełku o pojemności 700 ml.

 

Gramatura: 700 ml

 

Sugerowana cena: 16,99 zł

 

Lody E.Wedel Truskawka & Śmietanka 

 

 

Lody E.Wedel Truskawka & Śmietanka swój wyjątkowy smak zawdzięczają wedlowskiej czekoladzie mlecznej z nadzieniem truskawkowym. To ona była inspiracją do stworzenia tego lodowego wariantu. Propozycja stanowi połączenie masy lodowej z sorbetem truskawkowym oraz chrupiącymi kawałkami wedlowskiej czekolady mlecznej. Lody dostępne są w pudełku o pojemności 700 ml.

 

Gramatura: 700 ml

 

Sugerowana cena: 16,99 zł

 

Lody E.Wedel Malina & Wanilia 

 

 

Lody E.Wedel Malina & Wanilia swój unikatowy smak zawdzięczają inspiracji zaczerpniętej z wedlowskiej czekolady gorzkiej z nadzieniem malinowym. Propozycja stanowi połączenie waniliowej masy lodowej z delikatnie kwaskowatym sorbetem malinowym oraz chrupiącymi kawałkami oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej. Całość zamknięta jest w pudełku o pojemności 700 ml.

 

Gramatura: 700 ml

 

Sugerowana cena: 16,99 zł

 

SORBETY NA PATYKU 

 

Lody Sorbet Mango E.Wedel OH! 

 

Lody E.Wedel OH! Sorbet Mango to prawdziwa gratka dla miłośników owocowo-czekoladowych połączeń. Propozycja zachwyca smakiem mango w postaci sorbetu, który oblano oryginalną wedlowską czekoladą białą. Spróbuj tego owocowego i orzeźwiającego wariantu!

 

Gramatura: 100 ml

 

Sugerowana cena: 4,99 zł

 

Lody Sorbet Malina E.Wedel OH!

 

Lody E.Wedel OH! Sorbet Malina zachwycają soczystym, owocowym smakiem maliny! Delikatnie słodki i lekko kwaśny sorbet malinowy oblewa pyszna, oryginalna wedlowska czekolada gorzka. Nowość to czas na doskonałą owocowo-czekoladową przyjemność.

 

Gramatura: 100 ml

 

Sugerowana cena: 4,99 zł

 

LODY E.WEDEL OH! SORBET PORZECZKA – NOWOŚĆ! 

 

 

Lody E.Wedel OH! Sorbet Czarna Porzeczka zachwyca soczystym, orzeźwiającym smakiem czarnej porzeczki. Delikatnie słodki i równocześnie kwaskowaty sorbet porzeczkowy oblano pyszną oryginalną wedlowską czekoladą białą, która nadaje niepowtarzalny smak. Nowość dostarczy porcję czekoladowo-owocowej przyjemności. Lody E.Wedel OH! Sorbet Czarna Porzeczka dostępne będą w sieci sklepów Lidl, Netto oraz Intermarché.

 

Gramatura - 90 ml

 

Cena sugerowana – 4,99 zł

 

Dostępność - Lidl, Netto oraz Intermarché

 

E.WEDEL x ŻABKA 

 

LODY E.WEDEL OH! KWIAT WIŚNI – NOWOŚĆ! 

 

 

W ofercie sklepu Żabka pojawi się niezwykła lodowa nowość! Lody E.Wedel OH! Kwiat Wiśni to oryginalna propozycja, która łączy w sobie kremową masę śmietankową z nutami kwiatu wiśni oraz soczystym sorbetem wiśniowym. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą białą. Nowość oferuje nie tylko pyszny, owocowy smak, ale zapewnia też niezwykłą, orzeźwiającą rozkosz.

 

Gramatura - 90 ml

 

Cena sugerowana – 5,99 zł

 

Dostępność – sklepy sieci Żabka

 

LODY E.WEDEL OH! KWIAT LAWENDY – NOWOŚĆ!   

 

Lody E.Wedel OH! Kwiat Lawendy to propozycja dla tych, którzy w letnich deserach poszukują czegoś oryginalnego. Nowość stanowi połączenie śmietankowej masy lodowej ze smakiem aromatycznego kwiatu lawendy oraz intensywnym sorbetem cytrynowym. Lody oblane zostały pyszną, oryginalną wedlowską czekoladą białą, dzięki czemu tworzą wyjątkowy, owocowo-czekoladowy duet z oryginalnym, kwiatowym akcentem. 

 

Gramatura - 90 ml

 

Cena sugerowana – 5,99 zł

 

Dostępność – sklepy sieci Żabka

  

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl