Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark


Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark
2019-04-10
Święta Wielkiej Nocy tuż tuż. Najwyższy czas zaopatrzyć się w produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnego śniadania i obiadu, a także zakupić świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów wiosenny nastrój.

Port Łódź zaprasza wszystkich na tegoroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Centrum od 12 do 18 kwietnia. Stoiska wystawców z lokalnymi produktami oraz rękodziełem artystycznym będą zlokalizowane obok sklepu Media Markt.

Przeczytaj również:

Podczas Jarmarku zakupimy produkty potrzebne do przygotowania świątecznych potraw, m. in. wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, białe kiełbaski, chrzan, chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, a także miody z lokalnych pasiek. Oczywiście nie zabraknie suszonych i kandyzowanych bakalii do pysznego domowego ciasta. Do przygotowania świątecznych dań przydatne będą również przyprawy, których na Jarmarku będzie cała gama.

Ofertę Jarmarku uzupełnią wielkanocne dekoracje, przygotowane przez lokalnych artystów, które pomogą stworzyć wyjątkową świąteczną atmosferę w domu.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl