Piątnica Roślinna nominowana w plebiscycie RoślinnieJemy! Zagłosuj na Najlepszą Nową Markę Roślinną


Piątnica Roślinna nominowana w plebiscycie RoślinnieJemy! Zagłosuj na Najlepszą Nową Markę Roślinną
2023-01-30
Marka Piątnica Roślinna została nominowana w plebiscycie RoślinnieJemy w kategorii Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022 r. Celem plebiscytu jest wyłonienie najciekawszych roślinnych nowości ubiegłego roku. Głosowanie trwa do 31 stycznia br. na stronie www. roslinniejemy.org/roslinny-produkt-roku-2022.

Marka Piątnica Roślinna zadebiutowała na rynku na początku 2022 r. Wprowadzenie napojów roślinnych na rynek to odpowiedź Piątnicy na duże zainteresowanie żywnością pochodzenia roślinnego widoczne już nie tylko wśród wegan czy wegetarian, ale także wśród osób, które poszukują różnorodności, podążają za smakiem i naturalnością.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Napoje Piątnicy Roślinnej szybko zyskały rozpoznawalność oraz uznanie konsumentów. Cechuje je najwyższa jakość, naturalny skład oraz delikatny smak. Napoje roślinne z Piątnicy dostępne są w wygodnych butelkach z rączką, a znaleźć można je tam, gdzie króluje świeżość – w lodówce.

Napoje Piątnicy Roślinnej można stosować wszędzie tam, gdzie tradycyjne mleko, mając pewność kulinarnego sukcesu. Używaj ich tak, jak lubisz – do płatków, kawy, owsianki, naleśników, czy gofrów. Z fantazją, z ciekawością, ze smakiem i świeżością. Bez ograniczeń!

Zagłosuj na Piątnicę Roślinną w kategorii: Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022!

Piątnica Roślinna została nominowana w kategorii Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022 roku. Głosować można do 31 stycznia br. na stronie: https://roslinniejemy.org/roslinny-produkt-roku-2022
Za każdy głos serdecznie dziękujemy!

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl