„NOWA NORMALNOŚĆ” - program na kanale France 24


„NOWA NORMALNOŚĆ” - program na kanale France 24
2020-06-26
Każdy piątek o godz. 12.45 na France 24 Co tydzień France 24 oferuje widzom Raporty o pandemii Covid-19 tworzone przez korespondentów ze wszystkich stron świata. W najnowszym programie:
• Kamerun: placówki opieki zdrowotnej i osoby prywatne organizują się by pomagać najsłabszym zagrożonym Covid-19, w tym osobom starszym. Kamerun to jeden z najbardziej dotkniętych pandemią krajów na kontynencie afrykańskim.

• Tunezja: pomimo pandemii koronawirusa w Tunezji działalność wznowiły szajki zajmujące się przerzucaniem migrantów z Afryki do Europy - korespondent specjalny France 24 w Tunisie rozmawia z ludźmi chcącymi przedostać się do Europy.

• Stany Zjednoczone: pomimo kryzysu spowodowanego pandemią, główną bolaczką kraju są obecnie problemy społeczne, związane zwłaszcza z ruchem Black Lives Matter. Nowojorski Kościół Episkopalny, założył specjalny fundusz na rzecz potomków niewolników.

• Wenecja: miasto przeszło metamorfozę po lockdownie: spokój, czysta woda w kanałach... wiele zmian, które sprawiają, że władze miejskie zastanawiają się nad przedefiniowaniem tego jak ma wyglądać turystyka w Wenecji po pandemii.

• Kenia: pandemia, zamknięcie granic i spadek ruchu turystycznego bezpośrednio dotyka Masajów.

Czas trwania: 12 minut
Program cotygodniowy na France 24
Czas trwania: 12 minut


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl