Muffin z Czekotubką Mleczną od E.Wedel i Stokson


Muffin z Czekotubką Mleczną od E.Wedel i Stokson
2021-09-13
Limitowana wersja wyłącznie w Żabce

W ofercie marki E.Wedel pojawiła się kolejna, limitowana nowość – Muffin z Czekotubką Mleczną E.Wedel. Produkt jest efektem wyjątkowej współpracy z firmą Stokson, która trwa od 2018 roku. Nowość to połączenie delikatnego muffinowego ciasta z aksamitnym nadzieniem Czekotubki Mlecznej E.Wedel. Fani muffinów śpieszcie się do zakupu! Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Żabka, jako edycja limitowana.

Od teraz w sieci sklepów Żabka dostępna jest nowość Muffin z Mleczną Czekotubką E.Wedel. Nowość to pyszne połączenie delikatnego, muffinowego ciasta z aksamitnym nadzieniem Mlecznej Czekotubki. Za sprawą dekoracji z oryginalnej wedlowskiej czekolady białej, nowy Muffin prezentuje się wyjątkowo smacznie. Produkt zapakowano w wygodną papilotkę, która swoim wyglądem nawiązuje do stylistyki opakowania wedlowskiej Czekotubki.

Kolejna nowość to efekt współpracy marki E.Wedel z polskim producentem, firmą Stokson – jednym najnowocześniejszych przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Obie firmy z sukcesami współpracują już od 2018 roku, na skutek wspólnych działań wprowadziły na rynek m.in. Pączka i Muffina E.Wedel, czy też Donuta WW. Każda z propozycji ma swój wyjątkowych smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich przysmaków.

Nowość dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Żabka jako edycja limitowana. Produkt w sprzedaży będzie do 28 września.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl