Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 przed Centrum Handlowym Auchan Bielany


Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 przed Centrum Handlowym Auchan Bielany
2021-06-29
W najbliższą środę 30 czerwca w godzinach 9.00-19.00 przy Centrum Handlowym Auchan Bielany zostanie uruchomiony mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19, w którym będzie można przyjąć preparat marki Johnson & Johnson.

Tych, którzy przed wakacyjnym wypoczynkiem chcieliby zaszczepić się przeciwko Covid-19 i cieszyć się beztroskim urlopem, Centrum Handlowe Auchan Bielany pod Wrocławiem zaprasza do odwiedzenia mobilnego punktu szczepień, który będzie działał przed obiektem w pobliżu wejścia Sobótka w środę 30 czerwca w godzinach od 9.00 do 19.00. 

Mobilny punkt szczepień powstanie we współpracy z firmą medyczną Rota-Med z Oławy. Obecny na miejscu personel medyczny będzie kwalifikował pacjentów do szczepienia, wykonywał iniekcje i troszczył się o bezpieczeństwo zaszczepionych. 

W mobilnym punkcie szczepień przed Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie można przyjąć wyłączenie jednodawkowy preparat marki Johnson & Johnson. Każdy zaszczepiony otrzyma certyfikat wykonania szczepienia, a wszystkie informacje niezbędne do pobrania przez pacjenta Unijnego Certyfikatu COVID wprowadzane są do systemu online i będą widniały w systemie pacjent.gov.pl jako kod QR i docelowo jako tzw. paszport covidowy. Taki dokument ułatwia m.in. podróżowanie po krajach Unii Europejskiej czy wejście do obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych poza limitem osób.

– Poprzez organizowane przez nas wydarzenia i akcje chcemy być bliżej naszych klientów i dostarczać im potrzebne na co dzień usługi, a także wspierać ich w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować mobilny punkt szczepień przed naszym centrum handlowym. Liczymy, że nasza inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców – mówi Sylwia Betlej, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Bielany. 

Mobilny punkt szczepień będzie czynny 30 czerwca przed Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach 9.00-19.00. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, liczy się kolejność zgłoszeń. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl