Manor House SPA Najlepszym Hotelem SPA w Centrum Polski


Manor House SPA Najlepszym Hotelem SPA w Centrum Polski
2024-04-12
Kompleks Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** w 14. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2024 został wybrany Najlepszym Hotelem SPA w centralnej Polsce. Nagroda jest tym cenniejsza, że jest to wybór Gości!

W prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards, który jest najważniejszym wydarzeniem w polskiej branży SPA & Wellness, hotel Manor House SPA zdobył 1 miejsce w kategorii Hotel SPA w Centrum. Największą wartością tej nagrody jest fakt, że jest to wybór Gości (głosowanie było prowadzone przez internatów i czytelników portalu spaeden.pl). W 14. edycji konkursu mazowiecki kompleks znalazł się także wśród trzech Najlepszych Hoteli Spa dla dwojga. Podium w tej kategorii jest bardzo ważnym wyróżnieniem, jest to bowiem pierwszy w Polsce hotel, który zdecydował się kierować swoje usługi do osób dorosłych i już od 2014 r. jest hotelem bez dzieci. W 13. edycji Perfect Spa Awards Manor House otrzymał tytuł Best SPA Hotel 2023, otwierając tym samym Ranking 100 Best SPA Hotels in Poland.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Uroczysta gala tegorocznego konkursu Perfect SPA Awards była prawdziwym świętem branży SPA&Beauty. Odbyła się w Hotelu Sheraton 11 kwietnia 2024 r. Poprowadził ją Conrado Moreno, a o oprawę artystyczną zadbała „pierwsza dama polskiej operetki” Grażyna Brodzińska. Galę - od lat zwaną Polskimi Oscarami SPA & Wellness - swoją obecnością zaszczyciło wiele gwiazd, m.in.: Laura Breszka, Iwona Pavlowić, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Mrozowska, Ida Nowakowska-Herndon, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Eliza Gwiazda, Anna Lewandowska, Agnieszka Mielczarek, Jolanta Czaja, Paulina Koziejowska, Magdalena Adamowicz, Zofia Ślotała-Haidar, Magdalena Adamowicz, Tomasz Ciachorowski, Aleksander Sikora, Jarosław Kret, Rafał Grabias.

W imieniu Manor House SPA nagrodę odebrali: Małgorzata Przydacka - SPA&Wellness Manager i Arkadiusz Tomczyk - Dyrektor Hotelu. 

 – Z wielką przyjemnością przyjmuję tę wyjątkową i bardzo ważną w całej branży hotelarskiej nagrodę. Najlepszy Hotel SPA w Centrum, przy tak dużej konkurencji, to ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że otrzymaliśmy je głosami naszych Gości. Dla całego zespołu Manor House SPA to ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że darzycie nas Państwo zaufaniem i sympatią. Dla mnie osobiście to także motywacja do dalszej pracy i satysfakcja z tworzenia każdego dnia wraz z moim zespołem, który jest moją największą inspiracją, tego wyjątkowego miejsca odpoczynku i błogiego relaksu. - mówi Arkadiusz Tomczyk, Dyrektor Hotelu Manor House SPA.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy u nas już byli i zapraszamy tych, którzy jeszcze nie odwiedzili Manor House - hotelu, gdzie czas płynie wolnej, można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, wzmocnić siły witalne i poprawić samopoczucie. Szczególnie dziękuję mojemu zespołowi, to dzięki Waszej pracy, Waszemu zaangażowaniu jesteśmy w gronie Najlepszych Hoteli SPA w Polsce - dodaje Małgorzata Przydacka, PR&Wellness Manager Manor House SPA.

Manor House SPA jest jednym z najbardziej utytułowanych hoteli w naszym kraju. Od lat jest kreatorem rozwoju i prekursorem zmian w branżach hotelarskiej i beauty. To hotel dla dorosłych (gości osoby powyżej 12. roku życia), przyjazny weganom i alergikom (jako jedyny hotel w Polsce posiada międzynarodowy certyfikat ECARF „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”).

Kompleks wyróżnia całościowe podejście do organizmu człowieka i absolutnie wyjątkowe Biowitalne SPA, a w nim m.in.: pobudzający naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji autorski program odmładzający „Alchemia Zdrowia”, energetyczne terapie w Gabinetach Bioodnowy, bezchlorowy basen z ożywioną wodą, kąpiele ofuro w wysokich wannach, saunowanie w płótnach w Łaźniach Rzymskich, koncerty na gongi tybetańskie, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA, seanse w Chacie Solnej.

Ogromnym atutem kompleksu Manor House SPA jest przepiękny, zabytkowy park z energetycznym Ogrodem Medytacji i ścieżkami: rekreacyjną, przyrodniczą i historyczną - kompleks w Chlewiskach z historią sięgającą XII w. jest jedną z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich.

Na uwagę zasługuje hotelowa restauracja, w której serwuje się tradycyjną, polską kuchnię, znakomite menu wegańskie i autorską Dietę Życia. W całym kompleksie jest ożywiona woda Grandera, która nie tylko poprawia smak napojów i potraw, ale też pielęgnuje skórę, również tę wrażliwą.

Ze względu na pozytywne energie natury na terenie kompleksu, Manor House jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności, a wszechobecna holistyczna aura oraz atmosfera intymności i odpoczynku czyni to miejsce prawdziwą enklawą ciszy, spokoju i dobrego samopoczucia.  

 Więcej na: www.manorhouse.pl


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe Manor House SPA

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl