Mali artyści na start! Rusza coroczny konkurs plastyczny dla dzieci


Mali artyści na start! Rusza coroczny konkurs plastyczny dla dzieci
2023-10-21
Mój ulubiony bohater z bajki, jak pomagam innym, a może bohater w mojej rodzinie? To tematy, które doskonale sprawdzą się jako motywy przewodnie prac plastycznych.

Do 13 listopada trwa konkurs plastyczny dla małych artystów, gdzie liczy się pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem zabawy jest Centrum Handlowe Auchan Krasne. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

„I Ty możesz zostać bohaterem” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu rzeszowskiego. Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 6. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Mój ulubiony bohater z bajki”, „Jak pomagam innym” lub „Bohater w mojej rodzinie”. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, zabawki, gry planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas finału konkursu, który będzie częścią spotkania mikołajkowego 2 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkoli i szkół, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną. 

Jury konkursu czeka na prace do 13 listopada 2023 roku. Należy je wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: SAGIER ul. Załęska 9A lokal 19, 35-322 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. 

Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej organizatora konkursu Centrum Handlowego Auchan Krasne  https://www.auchankrasne.pl/pl . Jest tam również dostępny regulamin konkursu. 

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 2 grudnia 2023 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach i przygotować świąteczne ozdoby w asyście śnieżynek.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl