Kolagen dla aktywnych


Kolagen dla aktywnych
2022-05-04
Nasze ciało to niezwykle skomplikowany mechanizm, który w każdej sekundzie wykonuje ogrom pracy. Codziennie robimy tysiące kroków, setki razy zginamy i prostujemy kręgosłup, żyjemy w stresie. Jak zatem zadbać o organizm, by służył nam jak najdłużej? Postawić na wysokiej jakości kolagen!

Sekret kolagenu

 Kolagen to podstawowy składnik naszego ciała. Bez niego nie moglibyśmy funkcjonować. Wielu osobom kojarzy się tylko z pięknym wyglądem. Owszem – to właśnie dzięki niemu możemy się cieszyć aksamitną, elastyczną skórą, pozbawioną zmarszczek oraz ładnymi paznokciami i błyszczącymi włosami. Jednak kwestia estetyczna to nie wszystko. Kolagen jest bowiem jednym z najważniejszych składników budulcowych naszego organizmu. Bez niego nie można mówić nie tylko o zdrowiu, ale nawet o życiu! Każdy narząd w naszym ciele zawiera w sobie cząstki kolagenu. Na co dzień może i nie odczuwamy jego obecności w ściankach jelit czy wątrobie, jednak z pewnością bez trudu zauważymy niedobory kolagenu, jeśli pojawią się problemy z poruszaniem się. Kolagen jest przecież w ścięgnach i chrząstkach. Niestety z wiekiem jego poziom maleje. Organizm przestaje go produkować i zaczynamy odczuwać spadki. Pierwsze oznaki zwykle zauważają panie. Już po 26 roku życia kolagenu jest coraz mniej, dlatego często już u 30-letnich osób mamy do czynienia ze zmarszczkami, matowymi włosami. Skóra staje się coraz bardziej wiotka i cienka, policzki opadają, z czasem piersi stają się mniej jędrne. Zaczyna się pojawiać niechciany cellulit i tzw. pajączki, czyli pękające naczynia krwionośne. 

 

 Gdy zaczniemy odczuwać braki...

Wraz ze spadkiem poziomu kolagenu częściej też pojawiają się problemy z poruszaniem – odczuwamy ból w biodrach, w łydkach, kolana zaczynają trzeszczeć i coraz trudniej szybko wstać. Często skarżymy się również na niespotykane dotąd bóle w okolicach karku. Spadek poziomu kolagenu bywa szczególnie uciążliwy dla osób, które aktywnie uprawiają sport i kręgosłup jest obciążony. Sportowcy znacznie intensywniej eksploatują własny organizm i w sposób szczególny zwracają uwagę na tempo jego regeneracji. Kolagen pozwala im nie tylko wspomagać zdrowie, ale także umożliwia szybszy powrót do formy nawet po najbardziej wymagających treningach.

 

 KolagenCito i odbudowa organizmu!

 Czy można starać się ustrzec przed tymi nieprzyjemnymi skutkami niedoboru kolagenu? Owszem, a z pomocą przychodzi działająca od ponad 100 lat kultowa niemiecka firma Reutter, oferując doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się z niedoborami tego składnika lub chcą w sposób profilaktyczny zadbać o kondycję całego organizmu.

Znakomici eksperci firmy Reutter doświadczeni w produkcji wysokogatunkowych produktów proponują Pastylki KolagenCito.

Bez uciążliwego rozpuszczania, kolagen podany w doskonałej formie miękkich pastylek KolagenCito wspomaga od wewnątrz cały organizm. Zawiera także odpowiednio dobraną ilość witaminy C, która wspiera proces odbudowy włókien kolagenowych.

KolagenCito działa natychmiast już po zażyciu, a jego regularne stosowanie(3 pastylki dziennie) jest korzystne dla wsparcia odbudowy organizmu.

KolagenCito to produkt oryginalny, nie imitacja. To gwarantowana jakość w świetnej cenie, ok. 32 zł (apteki i zielarnie).To znakomitość wśród kolagenów. Podobne kolageny kosztują znacznie drożej.


Dla swojego organizmu stosujmy to co najlepsze.

KolagenCito jest chroniony prawem patentowy na świecie.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl