Join UP! Polska ma nową dyrektorkę zarządzającą


2024-02-09
Do zespołu Join UP! Polska dołączyła Anna Staszewska. Od 1 lutego 2024 r. pełni rolę Dyrektorki Zarządzającej Join UP! Polska. Anna ma 20-letnie doświadczenie w branży turystycznej i technologicznej oraz liniach lotniczych.

"Anna doskonale pasuje do naszego zespołu. Cieszę się, że do nas dołączyła i jestem przekonana, że wkrótce będziemy świadkami jeszcze większego rozwoju Join UP! w Polsce, w tym pojawienia się nowych kierunków, liczby miast wylotów oraz zwiększonej sprzedaży i udziałów rynkowych” - mówi Kateryna Ushakova, Regional Director Join UP! Europe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

„Zespół Join UP! Polska jest wyjątkowy. Dzięki strategicznemu partnerstwu ze SkyUp, Join UP! z pewnością stanie się czołowym biurem podróży w Polsce i w regionie. Nacisk na stałe doskonalenie oferty, projektowanie unikatowych przewag produktowych (USP) i ich skuteczne eksponowanie, przyniosą sukces i ugruntują pozycję Join UP! Polska jako wiodącego touroperatora naturalnego wyboru” - mówi Anna Staszewska, Dyrektorka Zarządzająca Join UP! Polska.

Anna jest profesjonalistką z 20-letnim doświadczeniem w branży turystycznej. Jej umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy stały się kluczowymi elementami sukcesu zawodowego. Anna jest ceniona za prowadzenie szeroko zakrojonych działań, które skutkują wzrostem sprzedaży. Zawsze otwarta na nowe wyzwania, poszukuje nowych perspektyw rozwoju, aktywnie angażując się w osiąganie celów sprzedażowych i przychodowych. Jej zaangażowanie, wiedza i profesjonalizm czynią ją niezwykle wartościowym członkiem każdego zespołu.

 Zespół Join UP! Polska stale się powiększa i zyskuje kolejnych doświadczonych profesjonalistów, a nazwiska kolejnych członków zespołu zostaną ogłoszone już niebawem. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Julian_20345

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl