Dynamiczny rozwój zespołu Join UP! Polska


Dynamiczny rozwój zespołu Join UP! Polska
2024-02-26
Do zespołu Join UP! Polska dołączyło dwóch nowych specjalistów z branży turystycznej: Izabela Smętek jako Agency Cooperation and Development Manager oraz Michał Paczkowski jako Sales Area Manager.

Eksperci wnoszą ze sobą nie tylko solidną wiedzę, ale także innowacyjne podejście i świeże spojrzenie na rozwój firmy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Michał Paczkowski został w Join UP! Polska nowym Sales Area Managerem i będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie kanałem sprzedaży i rozwojem sieci agencyjnej.

Ma wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w branży turystycznej. Swoją karierę rozpoczynał jako współwłaściciel biura franczyzowego TUI Poland i menedżer sprzedaży w Neckermann Podróże. Przez kolejne lata pełnił obowiązki kierownika obszaru sprzedaży w TUI Poland. Michał był odpowiedzialny za wprowadzenie marki TUI na rynek czeski i z sukcesem zarządzał tym obszarem. 

- Stałe powiększanie zespołu Join UP! Polska jest naturalną konsekwencją naszego intensywnego rozwoju na polskim rynku. Inwestujemy nie tylko w rozwój portfolio naszych produktów, ale także w pozyskiwanie kolejnych doświadczonych profesjonalistów, co jeszcze bardziej wzmacnia nasze siły sprzedażowemówi Katarzyna Bayraktar, Head of Sales and Development w Join UP! Polska.

W Join UP! Polska Izabela Smętek objęła stanowisko Agency Cooperation and Development Manager. W nowej roli będzie odpowiedzialna za współpracę z agentami online (OTA) oraz niezależnymi biurami podroży (TA). Iza z branżą turystyczną jest związana od 1996 roku. W latach 2003 - 2023 odpowiadała w firmie TUI za kalkulacje i przygotowywanie ofert grupowych oraz obsługę klientów indywidualnych. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Julian_20345

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl